دوشنبه, 01 آذر 1400 21:13

گرامیداشت علی انصاریان با اکران رمانتیسم عماد و طوبی در سینما فرهنگ

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
گرامیداشت علی انصاریان با اکران رمانتیسم عماد و طوبی در سینما فرهنگ گرامیداشت علی انصاریان با اکران رمانتیسم عماد و طوبی در سینما فرهنگ

سی و یک نما - یکی از خواسته های قلبی زنده یاد علی انصاریان به گفته ی خودش این بود که روزی، فیلمی با بازی او در بخش سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر به رقابت بپردازد. او می گفت که تا فیلمی در جشنواره نداشته باشم، به عنوان مهمان در این رویداد شرکت نخواهم کرد. اتفاق افتاد و فیلم "رمانتیسم عماد و طوبی" وی را به خواسته اش نزدیک کرد. فیلمی که در آن بازی و نقش متفاوتی داشت و جدی ترین حضور او روی پرده سینما محسوب میشد. باز هم به گفته ی خود وی، برای نمایش این فیلم در جشنواره فجر روزشماری می کرد که صد افسوس کمی پیش از آن، در ناباوری همه ی ما بر اثر کرونا از دنیا رفت. اتفاق تلخی که فراموش نخواهیم کرد.

حال در آغاز نمایش عمومی فیلم سینمایی «رمانتیسم عماد و طوبا» به کارگردانی کاوه صباغ‌زاده در روز چهارشنبه ۳ آذر طی مراسمی، یاد مرحوم علی انصاریان بازیگر فقید آن گرامی داشته می‌شود.

بر اساس این خبر، این مراسم ساعت ۲۰:۱۵ روز چهارشنبه این هفته با نمایش این فیلم و با حضور عوامل سازنده و مهمانان به همت بنیاد فارابی در سینما فرهنگ برگزار خواهد شد.

گفتنی است این فیلم تولید بنیاد سینمایی فارابی است که در سی‌ونهمین جشنواره فیلم فجر نامزد کسب دو سیمرغ بلورین بهترین موسیقی متن برای پیام آزادی و بهترین بازیگر نقش اول زن برای الناز حبیبی شد.

در خلاصه ی این فیلم به تهیه کنندگی مهدی صباغ زاده آمده است:

وقتی سرنوشت برای اولین بار عماد و طوبا را روبه‌روی هم قرار داد، هر دو خوب می‌دانستند که عشق بیشتر یک مهارت است تا هیجان و تپش قلب و خارش پوست.

الناز حبیبی، حسام محمودی، زنده‌یاد علی انصاریان و مرتضی‌علی عباس‌میرزایی بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید