پنج شنبه, 09 فروردين 1403 15:37

آستین باتلر ستاره فیلم جدید دارن آرنوفسکی شد

نوشته شده توسط سی و یک نما
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آستین باتلر ستاره فیلم جدید دارن آرنوفسکی شد آستین باتلر ستاره فیلم جدید دارن آرنوفسکی شد سی و یک نما

سی و یک نما - آستین باتلر در فیلم جدید دارن آرنوفسکی به نام «فولاد گرفتار شده» (Caught Steeling) بازی خواهد کرد. یک فیلم مهیج و جنایی که در دهه ۹۰ در نیویورک اتفاق می‌افتد.

این فیلم درباره یک بازیکن سابق بیسبال از کار افتاده است که در یک مبارزه وحشیانه برای بقا در دنیای جنایتکار مرکز شهر دهه ۹۰ نیویورک غوطه‌ور می شود.

شرکت سونی بر اساس کتاب چارلی هیوستون که فیلمنامه آن را نیز می‌نویسد، تهیه‌کنندگی این فیلم را برعهده دارد که به آن لقب «هیجانی» داده شده است. این فیلم قرار است پروژه بعدی آرونوفسکی باشد، زیرا فیلم زندگی‌نامه ایلان ماسک که به تازگی معرفی شده هنوز در مراحل اولیه توسعه است.

آخرین فیلم آرونوفسکی، «نهنگ» در سال ۲۰۲۲ اکران شد و اکثراً نقدهای خوبی دریافت کرد، اما توانست برنده اسکار بهترین بازیگر مرد را برای برندان فریزر به ارمغان بیاورد و تماشاگران واقعاً فیلم را پسندیدند. فیلم با بودجه ناچیز ۳ میلیون دلاری، ۵۴ میلیون دلار در سراسر جهان فروخت.

آرونوفسکی همچنین به تازگی اولین نمایش فیلم «کارت پستال‌ها از زمین» را که در تمام قاره‌های جهان فیلم‌برداری کرده بود، به نمایش گذاشت.

آرونوفسکی به مثابه یک کارگردان پرطرفدار است. آرونوفسکی با هر هشت فیلمی که در ۲۵ سال گذشته کارگردانی کرده است، سعی داشته هر بار چیزی متفاوتی بسازد. همیشه جالب است که ببینیم او در مرحله بعد چه می‌کند.

شاید افراد زیادی فیلم‌های «نهنگ»، «نوح»، «مادر» و «چشمه» را دوست نداشته باشند! اما او همیشه به دلیل کارگردانی سه فیلم بزرگ، «کشتی گیر»، «قوی سیاه» و «مرثیه‌ای برای یک رویا» فیلمسازی شایسته و قابل توجه است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید