پنج شنبه, 03 مهر 1399 16:20

آلن دلون بعد از یکسال سکوت به رومی اشنایدر ادای احترام کرد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
آلن دلون بعد از یکسال سکوت به رومی اشنایدر ادای احترام کرد آلن دلون بعد از یکسال سکوت به رومی اشنایدر ادای احترام کرد

سی و یک نما - آلن دلون که یک سال پیش دچار سکته مغزی شد بعد از مدت ها در گفتگو با یکی از رسانه های فرانسوی به رومی اشنایدر ادای احترام کرد.

به گزارش سی و یک نما به نقل از پابلیک فرانسه، آلن دلون که ژوئن سال گذشته دچار سکته مغزی شد به مناسبت تولد ۸۲ سالگی رومی اشنایدر در روز چهارشنبه ۲۳ سپتامبر به این بازیگر مشهور درگذشته سینما ادای احترام کرد.

روز گذشته آلن دلون در پیامی که خبرنگار یک خبرگزاری فرانسوی آن را بازپخش کرد، گفت: فردا (۲۳ سپتامبر) رومی اشنایدر ۸۲ ساله می شود، ستاره ای که هرگز خاموش نمی شود، ما همیشه دوستت خواهیم داشت. از تو متشکرم. آلن دلون.

ستاره فیلم «سامورایی» ژان پیر ملویل چندی پیش پس از نزدیک به یک سال سکوت، به خبر درگذشت یکی از دوستانش واکنش نشان داده بود.

رابطه عاشقانه آلن دلون و رومی اشنایدر سالها مرکز توجه رسانه های دنیا بود. رومی اشنایدر سال ۱۹۸۲ چند ماه بعد از مرگ فرزند ۱۴ ساله اش از دنیا رفت.

رومی اشنایدر در نقش‌هایی که ایفا کرد بخشی از شخصیت و خلق و خوی خود را به جا گذاشت. او معمولا ایفاگر نقش زنانی است که روحیه‌ای سرسخت و طغیانی و در عین حال سخت حساس و شکننده دارند و آماده هستند كه با فداکاری و شجاعت همه چیز را در پای عشق و دلبستگی‌های عاطفی قربانی کنند، اما به آنی در برابر ضربه‌ای حساس فرو می‌ریزند و از هم می‌پاشند.

این ستاره بزرگ سینمای آلمان خود زمانی دراین باره گفته بود: «من ویران شده‌ام. داغونم. می‌فهمی چه می‌گویم؟ خیلی خسته هستم. حس می‌کنم پیر شده‌ام. در تمام آرزوها و تلاش‌هایم شکست خوردم. هیچکس هیچکس هیچکس به اندازه من نمی‌خواست و برای خواستش تلاش نکرد.»

رومی اشنایدر در برابر دشواری‌ها و ناکامی‌های شخصی سخت ضربه‌پذیر بود. او در آخرین سال‌های زندگی زیر فشارهای روحی از پا در آمده بود و با افسردگی و اندوه زندگی می‌کرد.

شکست عشقی در رابطه‌اش با آلن دلون و به ویژه مرگ پسر ۱۴ ساله‌اش بر او ضربه‌ای کاری وارد ساخت. مشروب و داروهای مخدر به او آرامش نبخشید، بلكه او را آهسته به سوی مرگ سوق داد. قلب رومی اشنایدر در ۲۹ مه ۱۹۸۲ در پاریس از تپیدن باز ایستاد. او هنگام مرگ در اوج شهرت و محبوبیت بود و تنها ۴۳ سال داشت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید