شنبه, 02 اسفند 1399 11:30

ادگار رایت فیلم جدیدش را با اقتباس از «مرد فراری» استیون کینگ برای پارامونت می‌سازد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
ادگار رایت با اقتباس از «مرد فراری» استیون کینگ برای پارامونت فیلم می‌سازد ادگار رایت با اقتباس از «مرد فراری» استیون کینگ برای پارامونت فیلم می‌سازد

سی و یک نما - ادگار رایت برای کارگردانی فیلم جدیدش، رمان ترسناک استیون کینگ به نام «مرد فراری» را برای پارامونت پیکچرز انتخاب کرده است.

 «مرد فراری» در سال 1982 منتشر شد و در اصل با نام مستعار کینگ ریچارد باخمن نوشته شده است. داستان در آمریکا و سال 2025 اتفاق می افتد، که اقتصاد خراب و خشونت به طور چشمگیری در حال اوج گرفتن است. این کتاب قبلا در فیلمی محصول سال 1987 به کارگردانی پاول مایکل گلیزر و بازی آرنولد شوارتزنگر اقتباس شده بود. انتظار می رود نسخه جدید اقتباسی از این رمان، به متن اصلی کتاب وفادارتر بماند. هنوز بازیگران تعیین نشده اند.

مایکل باکال فیلم نامه را از روی داستانی با همکاری رایت نوشته است. سایمون کینبرگ ("مردان ایکس"، "ققنوس سیاه")، آدری چون و نیرا پارک تهیه کننده های این فیلم هستند.

ادگار رایت کارگردان و فیلمنامه نویس بریتانیایی است که از سال 1994 کار می کند و کارگردان و نویسنده فیلم‌هایی چون «بیبی راننده»، «ته دنیا»، «شان می میرد» و «پلیس خفن» بوده است. وی اخیرا اولین مستند موسیقیایی اش به نام «برادران اسپارکس» را در جشنواره مجازی فیلم ساندنس معرفی کرد. جسیکا کیانگ در نقدش، این مستند را ستود و آن را "ادای احترامی" افسانه ای به گروه موسیقی اسپارکز دانست

آخرین فیلم رایت یک فیلم روانشناسانه و هیجانی به نام «آخرین شب در سوهو» "Last Night in Soho" است که آنیا-تیلور جوی، توماسین مک کنزی و مت اسمیت در آن بازی می کنند. این فیلم رایت قرار است اواخر سال جاری برای اولین بار ارائه شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید