چهارشنبه, 27 اسفند 1399 16:00

اولین مصاحبه بازیگر زن تغییر جنسیت داده نامزد اسکار که می‌خواهد در قالب بازیگر مرد هم بدرخشد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
اولین مصاحبه بازیگر زن تغییر جنسیت داده نامزد اسکار که می‌خواهد در قالب بازیگر مرد هم بدرخشد اولین مصاحبه بازیگر زن تغییر جنسیت داده نامزد اسکار که می‌خواهد در قالب بازیگر مرد هم بدرخشد سی و یک نما

سی و یک نما - الیوت پیج در اولین مصاحبه‌اش بعد از تغییر جنسیت، از نگرانی‌هایش که در هالیوود قبل از علنی کردن هویت جدیدش و نحوه فصل جدید کارش با آن روبرو بوده می‌گوید.

الیوت پیج درباره اعلام احساساتش می‌گوید: "احساس هیجان واقعی و قدردانی عمیق باعث شده تا این مرحله از زندگی‌ام آمیخته با ترس و اضطراب زیادی باشد." او شرایط جدیدش را با آغوش باز پذیرفته است.

الیوت پیج همچنین در این مصاحبه از آنچه باعث شده در دسامبر گذشته تراجنسیتی بودنش را اعلام کند و احساسی که قبل و بعد از اعلام بزرگ خود داشته، صحبت می‌کند.

photo_2021-03-17_16-05-53.jpg

در اولین مصاحبه‌اش از زمان انتشار ترانس بودنش، از اینکه عکسش بر روی جلد مجله تایم چاپ شده احساساتی است، و وقتی از او درباره احساسش پیش از علنی کردن هویتش می‌پرسند، مکث می‌کند و دستانش را روی قلبش می‌گذارد و چشمانش را می‌بندد و می‌گوید: "احساس هیجان واقعی و قدردانی عمیق دارم که باعث شده این مرحله زندگی‌ام به وجود بیاید، و با ترس و اضطراب زیادی آمیخته است."

پیج می‌افزاید که او انتظار داشت این خبر با ستایش و واکنش‌های مختلفی روبرو شود اما پیش بینی نمی‌کرد اعلام هویت جدیدش اینقدر مورد توجه قرار بگیرد.

او به مجله تایم می‌گوید: "آنچه انتظار داشتم حمایت و عشق زیاد به همراه مقدار زیادی نفرت و ترانس هراسی بود."

او توضیح می‌دهد که انزوای ناشی از بیماری همه گیر ویروس کرونا نقش مهمی در رویارویی وی با مسائلی داشت که با آنها دست و پنجه نرم می‌کرد.

پیج که اخیراً از همسرش، اما پورتنر، جدا شده، می‌گوید: "من وقت زیادی داشتم تا واقعاً روی چیزهایی تمرکز کنم که فکر می‌کنم از خیلی جهات، ناخودآگاه از آنها اجتناب می‌کردم." به گفته تایم، پیج از ستارگان علنی کننده ترانس مانند ژانت موک و لاورن کاکس الهام گرفته است و خواندن آثار نویسندگان ترانس به او کمک کرده تا احساسات خود را بهتر درک کند.

پیج برای تایم یادآوری می‌کند که پس از "شرم و ناراحتی" که داشته، "سرانجام توانستم تراجنسیتی بودنم را در آغوش بگیرم و به خودم اجازه دهم كاملاً همان كه هستم باشم." و حالا او احساس مسئولیت می‌کند که در این باره صحبت کند.

پیج می‌گوید: "افراد تأثیرگذار زیادی اسطوره ها و حرف‌های مختلفی در این باره می‌گویند و سخنان آنها صدمات زیادی به ترانس‌ها وارد می‌کند - تقریبا هر روز شاهد بحث درباره وجود ما هستید. این را باید بدانند که افراد تراجنسیتی بسیار واقعی هستند."

دوست نزدیک و بازیگر همکار پیج، آلیا شوکت، در باره ناراحتی‌هایی که پیج در اوایل زندگی حرفه‌ایش حس می‌کرده، و بعد از مشهور شدن به‌خاطر بازی تحسین شده و نامزد اسکار شدنش در فیلم «جونو» حرف می‌زند.

شوکت به تایم می‌گوید: "او واقعاً با مطبوعات و انتظاری که آنها از او داشتند مشکل داشت. می‌گفتند این را بپوش! و به این طرف نگاه کن! و اینجوری جالب‌تره!”

پیج در باره عکسهایش بر روی فرش قرمز می‌گوید: "من هرگز خودم را در این عکس‌ها تشخیص نمی‌دادم. برای مدت طولانی حتی نمی‌توانستم به عکسی از خودم نگاه کنم."

شوکت درباره پیج می‌گوید تماشای خودش در فیلم‌ها، به‌ویژه فیلم‌هایی که در آنها نقش‌های زنانه داشته، برای او دشوار بوده و تا زمانی‌که در فیلم‌هایی مانند «مردان ایکس» ظاهر شد، از افسردگی، اضطراب و حملات وحشتناک رنج می‌برد. شوکت یادآوری می‌کند که حتی تی‌شرت پوشیدن برای یک زن باعث می‌شود که او "حال خوبی نداشته باشد" و گویی که آدم "لباس کاستوم" به تن دارد. پیج حتی پس از اعلام همجنسگرا بودنش در سال 2014، می‌گفت در بدنش "ناراحتی" احساس می‌کند.

حالا بعد از اعلام ترانس بودنش، مدیر گزینش فیلم‌ها با مدیر پیج تماس گرفته و گفته که انتخاب بازیگری مثل او برای تیم آنها افتخار است.

این بازیگر در حال حاضر مشغول فیلمبرداری فصل سوم آکادمی چتر نتفلیکس (The Umbrella Academy) است که به گفته همکارانش او در آرامش بیشتری است.

استیو بلکمن، مجری برنامه‌های پیج، به تایم گفت: "به نظر می‌رسد که فشار زیادی از روی شانه‌های او برداشته شده است. سبک‌تر و بسیار خندان‌تر شده است." و منتظر آینده‌اش به عنوان یک بازیگر مرد است.

پیج می‌گوید: "حالا که كاملاً از هویت و بدنی که دارم راضی‌ام، از بازیگری بسیار هیجان زده‌ام. مهم نیست که چالش‌ها و لحظات دشوار، چه احساساتی را برای من رقم می‌زنند، من حالا خودم را احساس می‌کنم و این مهم است."

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید