چهارشنبه, 08 فروردين 1403 14:59

اولین نمایش «راه باد» ترنس مالیک در سال ۲۰۲۵ خواهد بود

نوشته شده توسط سی و یک نما
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
اولین نمایش «راه باد» ترنس مالیک در سال ۲۰۲۵ خواهد بود اولین نمایش «راه باد» ترنس مالیک در سال ۲۰۲۵ خواهد بود سی و یک نما

سی و یک نما – فیلم «راه باد» ترنس مالیک که فیلمبرداری آن از سال ۲۰۱۹ شروع شده، هنوز آماده نیست و در جشنواره فیلم کن ۲۰۲۵ نمایش داده خواهد شد.

ترنس مالیک عملاً تدوین فیلم جدیدش به نام «راه باد» (The Way of the Wind) را تمام کرده است. با این حال، به جشنواره فیلم کن ۲۰۲۴ نخواهد رسید. او حداقل تا اوت روی فیلمش کار خواهد کرد و مراحل پایانی فیلم را آماده می‌کند.

بهترین سناریوی اکران فیلم می‌توانست نمایش اول فیلم در جشنواره ونیز باشد. اما  انگار ونیز نیز برای اکران اول فیلم رد شده است. گزا روریگ، بازیگر نقش عیسی در حماسه کتاب مقدس مالیک، تأیید کرده است که این فیلم در جشنواره کن 2025 نمایش داده خواهد شد. مالیک نزدیک به پنج سال است که تدوین فیلم را که فیلمبرداری‌اش از سال ۲۰۱۹ شروع شده را انجام می‌دهد. او ظاهراً نزدیک به ۳۰۰۰ ساعت فیلم گرفته است.

«راه باد» (The Way of the Wind) با نمایش تمثیل‌های انجیلی، بخش‌هایی از «زندگی مسیح» را شامل می‌شود. نزول عیسی مسیح به دنیای مردگان، که به عنوان «هدس نزول» نیز شناخته می‌شود، یکی از تمثیل‌های موجود در فیلم است.

بازیگرانی مانند ماتیاس شوئنارتز (در نقش سنت پیتر)، روریگ (در نقش عیسی)، بن کینگزلی، جوزف فاینس و مارک رایلنس (در نقش شیطان) در این فیلم حضور دارند.

1233.jpg

طبق شنیده‌ها مالیک ۸۰ ساله، احتمالاً در پایان امسال نیز فیلمبرداری با ابعاد کوچکتر در ایالت تگزاس خواهد داشت که جزئیات دیگری از آن منتشر نشده است.

2025 را شاید بتوان  سال «فیلم عیسی» نامید. چون در این سال علاوه بر فیلم مالیک، فیلم مل گیبسون با نام «مصائب مسیح: رستاخیز» و فیلم مارتین اسکورسیزی با نام «زندگی عیسی» نیز آماده خواهند شد.

در نهایت هر کدام از این پروژه‌ها به مرحله اکران برسند، مالیک قبلاً با چهار فیلم برترش، «زمین‌های لم‌یزرع» (Badlands)، «روزهای بهشت» (Days of Heaven)، «خط باریک سرخ» (The Thin Red Line) و «درخت زندگی» (Tree of Life) مهر افسانه‌ای بودنش را بر سینما گذاشته است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید