پنج شنبه, 20 خرداد 1400 12:00

زمان ارائه سریال «هجوم/Invasion» با بازی گلشیفته فراهانی توسط شرکت «اپل» اعلام شد

نوشته شده توسط سی و یک نما
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
زمان ارائه سریال «هجوم/Invasion» با بازی گلشیفته فراهانی توسط شرکت «اپل» اعلام شد زمان ارائه سریال «هجوم/Invasion» با بازی گلشیفته فراهانی توسط شرکت «اپل» اعلام شد خبر سی و یک نما

سی و یک نما - «اپل تی‌وی‌پلاس» با انتشار اولین تریلر تبلیغاتی سریال «هجوم» با بازی گلشیفته فراهانی زمان ارائه این سریال را روز ۲۲ اکتبر امسال اعلام کرد.

 به گزارش سی و یک نما به نقل از یاهو، «اپل تی‌وی‌پلاس» با انتشار اولین تریلر تبلیغاتی سریال «هجوم/Invasion» با بازی گلشیفته فراهانی زمان ارائه این سریال علمی تخیلی را نیز اعلام کرد.

بر اساس خبر شرکت «اپل»، سریال علمی و تخیلی «هجوم/Invasion» ده  قسمت خواهد داشت و روز ۲۲ اکتبر (۳۰ مهر ۱۴۰۰) امسال ارائه خواهد شد.

invasion_101_00653f_f.jpg

یاکوب وربروگن، نامزد دریافت جایزه امی، کارگردانی این مجموعه را بر عهده دارد و در آن شامیر اندرسون، گلشیفته فراهانی، سم نیل و فیراس ناصر حضور دارند. 

در اولین تریلر تبلیغاتی سریال «هجوم» می بینیم که موجودات بیگانه کاملا جدید از آسمان بر روی زمین فرود می آیند. انسان ها با این موجودات درگیر می شوند و روایت هایی از برخورد با این موجودات توسط انسانهای مختلف بیان می شود. تریلر اطلاعات دیگری درباره طرح داستانی به دست نمی دهد و صرفا به نمایش تصاویر شگفت انگیز از شخصیت ها بسنده می کند.

invasion_102_02983f_f.jpg

گلشیفته فراهانی در صفحه اینستاگرام خود در واکنش به اعلام این خبر از سوی «اپل تی‌وی‌پلاس» نوشت: تقسیم کردن این خبر با شما، نفس گیر است.

invasion_102_04422f_f.jpg

invasion_103_01371f_f.jpg

invasion_105_01336f_f.jpg

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید