سه شنبه, 06 آبان 1399 11:07

بازیگران فیلم «محاکمه هفت شیکاگویی» برای نامزدی اسکار آماده می‌شوند

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
بازیگران فیلم «محاکمه هفت شیکاگویی» برای نامزدی اسکار آماده می‌شوند بازیگران فیلم «محاکمه هفت شیکاگویی» برای نامزدی اسکار آماده می‌شوند

سی و یک نما - بعد از حضور موفق فیلم «محاکمه هفت شیکاگویی» در شبکه نتفلیکس و استقبال منتقدان از این فیلم، بازیگران این فیلم خودشان را برای حضور در اسکار امسال آماده می کنند.

 به گزارش سی و یک نما به نقل از ورایتی، پس از حضور در نتفلیکس و روبه رو شدن با تحسین منتقدان، آرون سورکین کارگردان فیلم "محاکمه هفت شیکاگویی" تصمیم گرفته با ایجاد کمپین هایی بازیگران فیلمش را روانه اسکار کند. بازیگران قدرتمند فیلم شامل ساشا بارون کوهن، ادی ردمین، مارک رایلنس، فرانک لانجلا، یحیی عبدالمتین دوم، جرمی استرانگ و مایکل کیتون هستند که بنا بر تایید نتفلیکس همگی در گروه های حمایتی جوایز آکادمی انتخاب خواهند شد.

این فیلم داستان محاکمه مشهور هفت نفر است که به دلیل ایجاد شورش در جریان کنوانسیون ملی دموکراتیک 1968 در شیکاگو، توسط ایالت متهم شدند.

سورکین با پشت سر گذاشتن مسیر فیلمسازیش در فیلم هایی مانند "Spotlight" و "Crash"، اکنون به جایگاهی رسیده که بازیگران فیلم جدیدش را در موقعیت نامزدی اسکار می بیند. کوهن یکی از بزرگترین شانس های نامزدی خواهد بود. طبق نظرسنجی های انجام شده کوهن احتمال نامزدی زیادی دارد.

از معروف‌ترین نقش های ساشا بارون کوهن، شخصیت بورات در «بورات: یادگیری‌های فرهنگی آمریکا برای انجام منفعت ملت پرشکوه قزاقستان» است. که برای بازی در فیلم بورات نامزد اسکار بهترین فیلمنامه شد.

 اکنون طبق نظرسنجی ها کوهن خود را برای اولین نامزدی بازیگری اسکار هم آماده می کند.

به همراه کوهن، عبدالمتین، لانژلا و رایلنس هم مورد ستایش منتقدان قرار گرفته اند. همچنین ردمین برنده اسکار "تئوری همه چیز" هم بازیگر مورد پسند منتقدان است و مطمئنا آرای زیادی را کسب خواهد کرد. عبدالمتین در سریال «نگهبانان» (Watchmen) و استرانگ در سریال «وراثت» (Succession) هر دو محصول شبکه اچ بی او خوب ظاهر شده اند.  فرانک لانجلا با توجه به سابقه بازیگریش و فیلم هایی که بازی کرده، تا به حال نامزد اسکار نشده است. رایلنس هم در سال 2016 برای بازی در فیلم پل جاسوس‌ها برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد.

با این اوصاف فیلم جدید سورکین یکی از پیشگامان جایزه برتر بهترین گروه بازیگران در جوایز SAG خواهد بود. همچنین یکی از اصلی ترین پیشگامان در مسابقه بهترین فیلم ارزیابی می شود. پیش بینی می شود فیلم سورکین در شاخه بهترین فیلمنامه اصلی و تدوین فیلم هم نامزد شود.

"محاکمه هفت شیکاگویی" در حال حاضر در شبکه نتفلیکس در حال پخش است.

معرفی فیلم «محاکمه هفت شیکاگویی» (The Trial of the Chicago 7)

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید