پنج شنبه, 26 فروردين 1400 11:46

زمان برگزاری بازار جشنواره کن دوباره تغییر کرد

نوشته شده توسط سی و یک نما
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
زمان برگزاری بازار جشنواره کن دوباره تغییر کرد زمان برگزاری بازار جشنواره کن دوباره تغییر کرد خبر سی و یک نما

سی و یک نما - مسئولان برگزاری بازار فیلم جشنواره کن از برگزاری این رویداد مجازی به جای اوایل ماه ژوئن در اواخر ماه ژوئن خبر دادند.

 به گزارش سی و یک نما به نقل از ورایتی، بازار فیلم امسال جشنواره کن (Marché du Film) که از اصلی ترین اتفاقات سینمایی جهان در حوزه عرضه، معرفی و بازاریابی آثار سینمایی است قرار بود از تاریخ ۲۵ تا ۲۸ می (۳ تا ۷ خرداد) از طریق پلتفورم آنلاین «Marchedufilm.com» برگزار شود اما برگزاری آن براساس تغییرات جدید به ۲۱ تا ۲۵ ژوئن (۳۱ خرداد تا چهارم تیر) موکول شده است.

این تغییر تاریخ با توجه به درخواست اکثریت بیش از ۷۰۰ کمپانی فروش ایجاد شده است و تیم برگزاری بازار فیلم کن نیز در بیانیه ای پاسخ به نیازهای صنعت سینما را یکی از ارزش های کلیدی خود معرفی کرد.

پس از برگزار ی مجازی بازار فیلم کن که به پیش نمایش آثار سینمایی اختصاص داد، بازار حضوری جشنواره فیلم کن نیز قرار است همزمان با برگزاری جشنواره در ماه جولای برپا شود.

جشنواره فیلم کن سال گذشته به دلیل بحران شیوع ویروس کرونا برگزار نشد و امسال ابتدا قرار بود در تاریخ اصلی ۱۱ تا ۲۲ می (۲۱ اردیبهشت تا اول خرداد) برپا شود اما در نهایت تصمیم بر این گرفته شد که امسال نیز با حدود دو ماه تاخیر و از ۶ تا ۱۷ جولای (۱۵ تا ۲۶ تیر) برگزار شود و «اسپایک لی» کارگردان آمریکایی ریاست هیات داوران بخش رقابتی را بر عهده خواهد داشت.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید