یکشنبه, 11 مهر 1400 12:32

بوچ کسیدی و ساندنس کید سریال می‌شود

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
بوچ کسیدی و ساندنس کید سریال می‌شود بوچ کسیدی و ساندنس کید سریال می‌شود

سی و یک نما – کمپانی «استون ویلج تی‌وی» حق و امتیاز کتاب «بوچ کسیدی: داستان واقعی یک یاغی آمریکایی» را خریده تا با تمرکز بر روی دو شخصیت بوچ کسیدی و ساندنس کید سریالی بسازد.

اسکات استاین‌دورف و دیلن راس از کمپانی «استون ویلج تی‌وی» بعد از کشمکشی سخت موفق شدند تا امتیاز کتاب «بوچ کسیدی: داستان واقعی یک یاغی آمریکایی» نوشته چارلز لرسن را به دست آورند.

«استون ویلج» می خواهد با منابعی که در آمریکای لاتین و اروپا دارد هزینه تولید سریال را تأمین کند و آن را به تماشاگران بین‌المللی و بیشتر از همه آمریکای لاتین بفروشد. داستان سریال با تمرکز بر ماجراهای بوچ و ساندنس در آمریکا و آمریکای لاتین و نهایت کار در بولیوی ساخته می‌شود.

به گفته استاین‌دورف بخش زیادی از کتاب درباره ماجراجویی‌های ساندنس کید و «گروه خشن» است که در آمریکای جنوبی اتفاق می‌افتد. در آن دوره بوچ کسیدی و گروهش بیشتر در آن منطقه شناخته می‌شدند.

وی افزوده است که این فقط یک داستان وسترن آمریکایی نخواهد بود و بیشتر به آمریکای لاتین می‌پردازد.

داستان «بوچ کسیدی و ساندنس کید» پیشتر دستمایه ساخت یک فیلم سینمایی محبوب در سال ۱۹۶۹ شد که با بازی پل نیومن و رابرت ردفورد در نقش این ۲ شخصیت ساخته شد. این فیلم یکی از ۱۰۰ فیلم برتر آمریکایی از سوی موسسه فیلم آمریکا خوانده شده است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید