پنج شنبه, 13 مرداد 1401 13:51

برادران وارنر تاریخ اکران «جوکر ۲» با بازی واکین فینیکس را تعیین کرد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
برادران وارنر تاریخ اکران «جوکر ۲» با بازی واکین فینیکس را تعیین کرد برادران وارنر تاریخ اکران «جوکر ۲» با بازی واکین فینیکس را تعیین کرد

سی و یک نما - تاریخ اکران «جوکر ۲» با بازی واکین فینیکس توسط برادران وارنر اعلام شد. این فیلم در سال ۲۰۲۴ روی پرده سینماها می رود.

دنباله فیلم جوکر که بازگشت واکین فینیکس به عنوان دشمن بدنام بتمن است، در تاریخ 4 اکتبر 2024 - (در تاریخ ۱۳ مهر ۱۴۰۳) دقیقاً پنج سال پس از اکران فیلم اول - در پرده بزرگ سینماها اکران خواهد شد.

ادامه فیلم پرفروش «جوکر» یک فیلم موزیکال خواهد بود (نسخه اصلی کاملاً یک درام سیاه و تلخ بود) و لیدی گاگا نقش هارلی کویین، همدست دلقک شاهزاده جنایت را بازی خواهد کرد. «جوکر» قرار بود یک فیلم مستقل باشد، اما پس از آن که با درجه R فروش بیش از یک میلیارد دلار در سطح جهانی را تجربه کرد و برای فینیکس اسکار به ارمغان آورد، قرار شد دنباله آن ساخته شود. این بازیگر برای بازی دوباره در شخصیت شوم خود در نقش آرتور فلک، پول زیادی می خواهد. دستمزد فونیکس برای دنباله فیلم 20 میلیون دلار خواهد بود.

برادران وارنر روز چهارشنبه پس از انتشار اخباری مبنی بر اینکه این استودیو فیلم «بت گرل» با بودجه 90 میلیون دلاری را کنار گذاشته است، تاریخ اکران دنباله جوکر را اعلام کرد، علیرغم اینکه ساخت فیلم دی سی تقریباً کامل شده است. خبر اکران نشدن «بت گرل»، صنعت سینما را تکان داد زیرا استودیوها هرگز تولیدات نهایی خودشان را به طور کامل متوقف نمی کنند. عادل الاربی و بلال فلاح کارگردانان این فیلم می گویند که از لغو ناگهانی فیلم «بت گرل» «شوکه و اندوهگین» شده اند. مشوق های مالیاتی یک نیروی محرکه برای تصمیم گیری ادامه یافتن اسپین آف دی سی بودند.

حتی بدون اکران و نمایش «بت‌گرل»، برادران وارنر به جوکر جدید نیاز دارند تا با تماشاگران ارتباط برقرار کند تا قسمت دی سی کمیک خودشان را نجات دهد. «جوخه انتحار» که همزمان در سینماها و در اچ بی او مکس در سال 2021 اکران شد، در باکس آفیس شکست خورد و «لیگ سوپر حیوانات خانگی دی سی» نیز فروشی بسیار کم داشت. در تمام این مدت، برادران وارنر هنوز با «فلش» دست و پنجه نرم می‌کند، یک اقتباس 200 میلیون دلاری از دی سی که قرار است در سال 2023 ساخته شود. استودیو قصد دارد فیلم ابرقهرمانی با بلاک‌باستر کامل ارائه دهد، اما ستاره آن ازرا میلر بارها و بارها از آن استقبال کرده است. نقطه درخشان اخیر دی سی، «بتمن» با بازی رابرت پتینسون بود که در باکس آفیس جهانی 770 میلیون دلار فروش داشت.

تاد فیلیپس که در مجموع 11 نامزدی جوکر را برای خود ثبت کرده است، برای کارگردانی دنباله فیلم جوکر بازمی گردد. او همچنان با اسکات سیلور فیلمنامه را می نویسد. ساخت فیلم اول 62.5 میلیون دلار هزینه داشت که بودجه ای غیرعادی محافظه کارانه برای اقتباس از کتاب های مصور است. «جوکر» بسیار سودآور شد، اما برادران وارنر مجبور شدند درآمدهای خود را با سرمایه‌گذاران فیلم تقسیم کنند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید