چهارشنبه, 11 بهمن 1402 13:48

تصاویری از بازی جدید لئوناردو دی‌کاپریو در فیلم پل توماس اندرسون

نوشته شده توسط سی و یک نما
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
تصاویری از بازی جدید لئوناردو دی‌کاپریو در فیلم پل توماس اندرسون تصاویری از بازی جدید لئوناردو دی‌کاپریو در فیلم پل توماس اندرسون سی و یک نما

سی و یک نما – تصاویر جدیدی از فیلم تازه پل توماس اندرسون با بازی لئوناردو دی کاپریو منتشر شده است. هنوز معلوم نیست فیلمنامه و عنوان فیلم چیست. فقط شایعاتی وجود دارد که بیان می‌کنند این پروژه همان فیلمنامه «تاکستان» (Vineland) نوشته پینچن است که اندرسون از آن اقتباس کرده است. اندرسون سال 2014 «خباثت ذاتی» را بر مبنای رمان دیگری از پینچن ساخت.

پس از انتشار تصاویر جدیدی از فیلم تازه پل توماس اندرسون، با بازی لئوناردو دی کاپریو، شایعاتی درباره فیلمنامه «تاکستان» (Vineland) نوشته پینچن دست به دست می‌شود و به این زودی‌ها فروکش نمی‌کنند.

آیا این فیلم کاملاً، 100٪ همان فیلمنامه «تاکستان» (Vineland) است؟ تا زمانی که تایید رسمی نشود هیچ چیز مشخص نیست. بر اساس اطلاعات موجود تا کنون تولید فیلم جدید اندرسون چند ماهی طول خواهد کشید. و در تگزاس و مکزیکو ادامه خواهد یافت.

حضور بازیگران زن جوان و آشنا به هنرهای رزمی، محیط یورکا، ظاهر هیپی مانند دی کاپریو، حضور هلیکوپترها در صحنه بیشتر به نگاه و کاراکترهای دیوانه کننده پینچن شباهت دارد.

براساس اطلاعات غیررسمی داستان فیلم جدید پل توماس اندرسون درباره دختر جوانی است که هنرهای رزمی را با کمک استادش «دی کاپریو» یاد می‌گیرد.

در تصویر منتشر شده دی کاپریو دقیقاً شبیه زوید ویلر در رمان “Vineland” به نظر می‌رسد. توماس پینچن کاراکتر زوید را با سبیلی فرانک زاپایی توصیف کرده است، همان گریمی که در عکس‌ها برای دی کاپریو انجام شده است. دی کاپریو در بیرون از خواربارفروشی، از تلفن عمومی استفاده می‌کند و کاملاً پارانوئید است.

فعلاً تولید فیلم جدید عنوان «پروژه BC» را دارد. بر روی ماشین‌های پلیسی که در این مجموعه مورد استفاده شده عبارت «اداره پلیس صلیب باکتین» (Baktin Cross) درج شده که احتمالاً همان مخفف عنوان پروژه است.

پل توماس اندرسون فیلم «خون به پا خواهد شد» را هم با اقتباس آزادی از «نفت» اثر اپتن سینکلر ساخت. «مرشد» هم اقتباسی از کتاب دیگری از پینچن با نام V بود.

GFH0tTiWMAAI98r copy.jpg

GFH0tTiWMAAI98r copy12.jpg

FEDB62AA-5310-4507-9908-17E5BD2C2274 copy.jpg

img_0303_720.jpg

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید