چهارشنبه, 08 فروردين 1403 15:09

جرمی آلن وایت نقش بروس اسپرینگستین را بازی می‌کند

نوشته شده توسط سی و یک نما
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
جرمی آلن وایت نقش بروس اسپرینگستین را بازی می‌کند جرمی آلن وایت نقش بروس اسپرینگستین را بازی می‌کند سی و یک نما

سی و یک نما - جرمی آلن وایت در یک فیلم زندگی‌نامه‌ای برای A24  نقش بروس اسپرینگستین، خواننده، نوازنده گیتار و آهنگساز موسیقی راک و فولک آمریکایی را بازی خواهد کرد.

چند ماه پیش، راجر فریدمن گزارش داده بود که اسکات کوپر کارگردان، در حال کار روی یک فیلم زندگی‌نامه‌ای است که به زندگی بروس اسپرینگستین، خواننده و ترانه‌سرا افسانه‌ای و نحوه ضبط آلبوم برجسته‌اش «نبراسکا» در سال 1982 می‌پردازد.

این فیلم بر اساس کتاب وارن زینز با عنوان «رستگاری من از ناکجاآباد: ساخت نبراسکای بروس اسپرینگستین» تولید خواهد شد. قرار است کوپر، فیلمنامه را با اقتباس از کتاب زینز بنویسد و زندگی پرتلاطم اسپرینگستین در این دوران را برجسته کند.

به تازگی ددلاین نیز گزارش داده که هیئت مدیره A24، بازیگر و ستاره سریال «خرس»، جرمی آلن رایت، را برای ایفای نقش اسپرینگستین انتخاب کرده‌اند. خود اسپرینگستین نیز با کوپر درباره فیلم مشورت کرده است و به نظر می‌رسد پروژه در حال پیشرفت است.

داستان «نبراسکا» جذاب‌ترین دوره زمانی حرفه موسیقیایی اسپرینگستین است. در آن زمان، اسپرینگستین دچار یک دوره شدید افسردگی و اضطراب بود و با این احوال شروع به ضبط آهنگ‌های «نبراسکا» با ضبط خانگی‌اش در اتاق خواب کرد، او با این اثر هنری با شیاطین درونی‌اش مبارزه کرد.

اسپرینگستین در کتاب خاطراتش با نام «متولد شده برای دویدن» درباره آن زمان می‌نویسد: «افسردگی من مانند نشت نفت بود... لجن سیاه زندگی‌ام را تهدید می‌کرد و سعی داشت آخرین قسمت زنده‌ام را خفه کند.»

یکی از آهنگ‌هایی که از ضبط آلبوم «نبراسکا» در اتاق خواب اسپرینگستین سر برآورد، آهنگی به نام «متولد ایالات متحده آمریکا» بود. چند سال بعد، اسپرینگستین این آهنگ را دوباره در یک استودیوی مناسب، با گروه E-Street ضبط کرد و تبدیل به یکی از بهترین آهنگ‌های تاریخ راک اند رول شد.

آخرین فیلمی که اسکات کوپر اکران شده فیلم «چشم آبی روشن» (The Pale Blue Eye) محصول سال 2022 با بازی کریستین بیل بود. از دیگر فیلم‌هایی که او کارگردانی کرده می‌توان به «دل دیوانه»، «عشاء ربانی سیاه»، «متخاصمان» و «خارج از کوره» اشاره کرد. کوپر اعتراف کرده که در حین نوشتن «خارج از کوره» با وسواس زیادی به «نبراسکا» گوش می‌داده است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید