یکشنبه, 19 ارديبهشت 1400 13:18

جیم کری با قرعه کشی یک هدیه جالب به عوامل «سونیک ۲» می‌دهد

نوشته شده توسط سی و یک نما
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
جیم کری با قرعه کشی یک هدیه جالب به عوامل «سونیک ۲» می‌دهد جیم کری با قرعه کشی یک هدیه جالب به عوامل «سونیک ۲» می‌دهد خبر سی و یک نما

سی و یک نما - برخی برای تشکر از فرد یا افرادی یک یادداشت تشکرآمیز می نویسند تا قدردانی خودشان را به آنها نشان دهند. یکی هم مانند جیم کری این کار را با هدیه دادن یک ماشین جدید انجام می دهند.

به گزارش سی و یک نما به نقل از ورایتی، جان کری برای فیلمبرداری فیلم سینمایی «سونیک ۲» در ونکوور کانادا است و می خواهد با برگزاری یک قرعه کشی که جایزه بزرگ آن یک ماشین مدل جدید شورلت بلیزر RS است، قدردانی خودش را از کار سخت عوامل فیلم نشان دهد. تقریباً 40000 دلار ارزش این ماشین است. برنده خوش شانس که صبح جمعه انتخاب شد، از عوامل فنی این فیلم بود.

بومی تورنتو شخصیت یک دکتر رباتنیک شیطانی است که جیم کری آن را در دنباله فیلم سینمایی «سونیک خارپشت» بازی می کند. در فیلم سال گذشته، کری نقش شروری که قصد داشت از توانایی های سونیک به نفع خودش استفاده کند را بازی می کرد. در انتهای فیلم این شرور از زمین بیرون انداخته شد و قسم خورد که دوباره برای انتقام برگردد. سونیک راه دشواری را در پیش داد چون این دفعه با کینه جویی های دکتر رباتیک درگیر می شود.

این فیلم سینمایی که از یک مجموعه بازی ویدئویی به همین نام اقتباس شده در فوریه سال ۲۰۲۰ منتشر شد. این فیلم اکشن ماجراجویی درست پیش از آنکه ایالات متحده آمریکا به دلیل ویروس کرونا تعطیل شود، در سینما‌ها اکران شد. در نتیجه خیلی زود در نمایش‌های خانگی در دسترس قرار گرفت. با این حال این فیلم در بین فیلم‌هایی که از بازی‌های ویدئویی اقتباس شده اند، بیشترین افتتاحیه تاریخ را رقم زد.

علاوه بر کری، جیمز مارسدن، بن شوارتز و تیکا سومپتر نیز در دنباله فیلم سینمایی «سونیک خارپشت» بازی می‌کنند. این فیلم به کارگردانی جف فولر و به نویسندگی پت کیسی و جاش میلر قرار است، در آوریل سال ۲۰۲۲ اکران شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید