پنج شنبه, 13 مرداد 1401 14:35

جیک جیلنهال در بازسازی «خانه کنار جاده‌» در نقش پاتریک سوایزی فقید بازی خواهد کرد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
جیک جیلنهال در بازسازی «خانه کنار جاده‌» در نقش پاتریک سوایزی بازی خواهد کرد جیک جیلنهال در بازسازی «خانه کنار جاده‌» در نقش پاتریک سوایزی بازی خواهد کرد

سی و یک نما - جیک جیلنهال قرار است در بازسازی یک فیلم کلاسیک کالت برای آمازون پریم بازی کند.

این فیلم بازسازی شده از روی فیلم سال 1989 «خانه کنار جاده‌» با بازی پاتریک سویزی خواهد بود. داگ لیمان کارگردان «هویت بورن» کارگردانی این فیلم را برعهده خواهد داشت.

فیلم جدید داستان یک مبارز سابق یواف‌سی (با بازی جیک گیلنهال) را روایت می‌کند که در باری جاده‌ای در فلوریدا کیز مشغول به کار شده اما پس از مدتی متوجه می‌شود که همه چیز در این بهشت گرمسیری آنطور که به نظر می‌رسد نیست. او تصمیم می‌گیرد همه چیز را درست کند اما با مرد قدرتمند و با نفوذ شهر «برد ویزلی» به مشکل برمی خورد.

جنیفر سالک، رئیس استودیو آمازون گفت: «خانه کنار جاده‌»  برای ما یک پناهگاه و خانه است. بازسازی این فیلم نه تنها طرفداران فیلم اصلی را خوشحال می کند، بلکه یک فیلم بزرگ، سرگرم‌کننده برای مخاطبان جدید است.» ما از همکاری با جوئل (سیلور)، داگ، و بازیگران بزرگ به رهبری جیک جیلنهال و دور هم جمع شدن آنها برای بازسازی دوباره فیلم کلاسیک که یک ماجراجویی اکشن برای مخاطبان جهانی است، هیجان‌زده هستیم.»

لیمان گفت: "من هیجان زده هستم که نقش خودم را در «خانه کنار جاده‌» دوباره بازی کنم و نمی توانم صبر کنم تا به مخاطبان نشان دهم که من و جیک قرار است با این نقش نمادین چه کنیم."

بیلی مگنوسن، دانیلا ملکیور، گبیمیسولا ایکوملو، لوکاس گیج در این فیلم بازی می‌کنند.

قرار است این فیلم در جمهوری دومینیکن تولید شود. فیلم پس از انتشار در پریم ویدیو پخش خواهد شد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید