پنج شنبه, 25 دی 1399 11:41

رامی مالک و زویی سالدانا به جمع بازیگران فیلم جدید دیوید اوراسل ملحق شدند

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
رامی مالک و زویی سالدانا به جمع بازیگران فیلم جدید دیوید اوراسل ملحق شدند رامی مالک و زویی سالدانا به جمع بازیگران فیلم جدید دیوید اوراسل ملحق شدند

سی و یک نما - رامی مالک بازیگر برنده اسکار و زویی سالدانا به جمع بازیگران فیلم جدید دیوید او.راسل برای استودیو نیو ریجنسی ملحق شدند.

 به گزارش سی و یک نما به نقل از ورایتی، این فیلم هنوز نامی ندارد و جزییاتی از این فیلم منتشر نشده است. اما قبل از رامی مالک و زویی سالدانا، بازیگرانی مانند کریستین بیل، مارگو رابی و جان دیوید واشینگتن به این فیلم پیوسته بودند.

راسل این فیلم را برمبنای فیلمنامه‌ای که خودش نوشته کارگردانی می‌کند. تولید این فیلم اکنون در لس‌آنجلس در دست کار است.

راسل فیلمسازی است که فیلم‌های اسکاری «کلاهبرداری آمریکایی» و «دفترچه امیدبخش» را ساخته است. جدیدترین فیلم وی «جوی» بود که در سال ۲۰۱۵ با بازی جنیفر لارنس ساخته شد.

مالک که برای بازی در «راپسودی بوهمی» و ایفای نقش فردی مرکوری برنده اسکار شد، بازیگر «زمانی برای مردن نیست» جدیدترین فیلم از مجموعه جیمز باند است. اواخر همین ماه او با فیلم جدیدش «چیزهای کوچک» که در آن با دنزل واشینگتن و جرد لتو هم‌بازی شده در شبکه اچ‌بی‌او دیده خواهد شد.

سالدانا که بازیگر فیلم‌های پرفروشی چون «آواتار» و «انتقام‌جویان» است، نقش نیتیری در «آواتار» را دنبال می‌کند. وی همچنین بار دیگر در نقش گامورا در قسمت سوم «نگهبانان کهکشان» در کار کریس پرت و دیود باتیستا دیده خواهد شد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید