جمعه, 30 دی 1401 13:58

رونمایی از پوستر فیلم "جیغ ۶" (ScreamVI) / قربانیان در یک نما

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سی و یک نما - کمپانی پارامونت پیکچرز بالاخره از پوستر کنجکاوی برانگیز فیلم Scream VI (جیغ ۶) رونمایی کرد که در این پوستر تصاویری از قربانیان پنج قسمت قبلی مجموعه فیلم‌های جیغ نیز دیده می‌شوند.

در این پوستر به قتل کربی رید (هیدن پنیتر) نیز اشاره می‌شود که در قسمت ششم فیلم جیغ دوباره باز می‌گردد.

داستان فیلم Scream VI در مورد چهار بازمانده‌ از آخرین قتل‌های Ghostface فیلم جیغ ۵ است که می‌خواهند زندگی جدیدی را در نیویورک آغاز کنند.

ScreamVI.jpg

جیمز وندربیلت، نویسنده‌ی فیلم The Amazing Spider-Man و گای بیوزیک، نویسنده‌ی سریال Castle Rock، فیلم‌نامه‌ی جیغ ۶ را نوشته‌اند. و متیو بتینلی اولپین و تایلر جیلت، کارگردانی این فیلم را به عهده دارند.

این فیلم قرار است در تاریخ ۱۰ مارس برابر با ۱۹ اسفند اکران شود.

در این فیلم ملیسا باررا، جنا اورتگا، هیدن پنیتیر، کورتنی کاکس، جاسمین ساوی براون و میسون گودینگ بازی می‌کنند که همگی نقش‌های خود را از قسمت‌های قبلی تکرار می‌کنند. درموت مالرونی و هنری چرنی نیز به بازیگران می‌پیوندند. نو کمبل ستارهٔ فرنچایز اعلام کرد که به این فیلم باز نخواهد گشت زیرا از پیشنهاد ارائه‌شده به او راضی نبود؛ جیغ ۶ اولین فیلم از این فرنچایز خواهد بود که کمبل در آن ظاهر نمی‌شود.

این فیلم به ادامهٔ داستان بازماندگان آخرین قتل‌های «گوست‌فیس» (Ghostface؛ شبح‌چهره)، یعنی خواهران سامانتا و تارا کارپنتر، و دوقلوها چاد و میندی میکس می‌پردازد، که وودزبورو را پشت سر می‌گذارند و فصل جدیدی را در شهر نیویورک آغاز می‌کنند، اما به‌زودی دوباره گرفتار رگه‌ای از قتل توسط یک قاتل جدید شبیه «گوست‌فیس» می‌شوند.

 ScreamVI2.jpg

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید