جمعه, 15 اسفند 1399 11:17

فیلم «یک مکان ساکت 2» (A Quiet Place Part II) زودتر از زمان تعیین شده منتشر می‌شود

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
فیلم «یک مکان ساکت 2» (A Quiet Place Part II) زودتر از زمان تعیین شده منتشر می‌شود فیلم «یک مکان ساکت 2» (A Quiet Place Part II) زودتر از زمان تعیین شده منتشر می‌شود

سی و یک نما - تاریخ انتشار «یک مکان ساکت 2» (A Quiet Place Part II) از ماه سپتامبر به ماه مه منتقل شد. طرفداران این فیلم ترسناک و خاص زودتر از آنچه انتظار دارند ادامه فیلم را در سینماها می بینند.

 کمپانی پارامونت پیکچر چندین ماه تاریخ اکران «یک مکان ساکت 2» (A Quiet Place Part II) را جلوتر آورده و فیلم را از 17 سپتامبر به 28 مه منتقل کرده است. این فیلم به زمانی انتقال یافته که قبلاً قرار بود تریلر اکشن مارک والبرگ به نام «بی نهایت» اکران شود، و زمان پخش فیلم «بی نهایت» هم به 24 سپتامبر نقل مکان کرده است.

«یک مکان ساکت 2» (A Quiet Place Part II) به کارگردانی جان کرازینسکی و با بازی امیلی بلانت، به دفعات در بحبوحه بیماری همه گیر ویروس کرونا اکرانش را به تعویق انداخت. ابتدا قرار بود این فیلم مارس گذشته اکران شود، اما این برنامه در آخرین لحظه با شروع پخش کووید 19 در ایالات متحده منتفی شد. پارامونت حتی در 8 مارس، چند روز قبل از اینکه کشور مجبور به تعطیلی کامل شود، برای اکران «یک مکان ساکت 2» (A Quiet Place Part II) یک نمایش پرزرق و برق فرش قرمز مانندی را تدارک دیده بود. 

a-quiet-place-2-31nama.jpg

کراسینسکی پنجشنبه شب در توییترش نوشت: "همیشه می گویند چیزهای خوب منتظر کسانی است که صبر می کنند." "خوب ... من فکر می کنم ما به اندازه کافی صبر کرده ایم."

این استودیو خوشبین است، زیرا دولت بایدن به تازگی اعلام کرده است که ایالات متحده در حال دستیابی به دوزهای واکسن کووید 19 کافی برای "هر آمریکایی بزرگسال" تا پایان ماه مه است. همچنین در آخر هفته این ماه، سالن های سینما در شهر نیویورک برای بازگشایی با ظرفیت محدود تصویب شده اند.

در «یک مکان ساکت 2» (A Quiet Place Part II)، اعضای بازمانده خانواده اِوِلین آبوت (امیلی بلانت) و همسرش امِت (کیلین مورفی) و و فرزندانشان، ریگان (میلیسنت سیموندز)، مارکوس (نوا جوپ) و یک نوزاد تازه متولد شده - به زندگی در سکوت ادامه می دهند و از دست موجوداتی که با صدا شکار می کنند پنهان می شوند، در قسمت دوم این فیلم قرار است با وحشت دنیای بیرون روبرو شوند.

«بی نهایت» هم فیلمی به کارگردانی آنتوان فوکوآ است که مارک والبرگ نقش مردی را بازی می کند که در می‌یابد توهمات او واقعاً چشم اندازهایی از زندگی‌ گذشته‌اش است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید