سه شنبه, 21 ارديبهشت 1400 11:36

سریال آناتومی گری برای فصل 18 تمدید شد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
سریال آناتومی گری برای فصل 18 تمدید شد سریال آناتومی گری برای فصل 18 تمدید شد

سی و یک نما - شبکه ای بی سی (ABC) اعلام کرد که سریال «آناتومی گری» حداقل تا فصل 18 تمدید خواهد شد، و این شبکه قرارداد خود را با الن پمپئو برای ادامه بازی در نقش دکتر مردیت گری تمدید کرده است. فصل هفدهم این درام پزشکی در حال پخش است.

شبکه ABC همچنین اعلام کرده که اسپین آف سریال «آناتومی گری» به نام «ایستگاه 19» را برای فصل پنجم تمدید کرده است. این دو درام بیشترین تماشای سریال های شبکه ABC را دارند.

«آناتومی گری» امسال چندین بازیگر قدیمی را از سریال حذف کرده است، در چند ماه گذشته جیکامو جیانیوتی و جسی ویلیامز سریال را ترک کردند. اما ورایتی تأیید کرد که اعضای اصلی بازیگران چاندرا ویلسون و جیمز پیکنز جونیور قرار است به همراه پمپئو برای فصل 18 برگردند.

کریستا ورنف - تهیه کننده اجرایی «آناتومی گری» و «ایستگاه 19» و سازنده درام حقوقی جدید «یاغی» (Rebel) یک قرارداد چند ساله جدید با ای بی اس بسته است و او به اجرای هر دو سریال «آناتومی گری» و «ایستگاه 19» ادامه خواهد داد و هنوز سرنوشت ادامه سریال "یاغی" مشخص نیست.

قبل از شروع فصل 17، پمپئو با طعنه گفته بود که فصل هفتم می تواند پایان سریال «آناتومی گری» باشد و بیان داشته بود: "منظورم این است که الان آخرین سال قرارداد من است. من نمی دانم که این آخرین سال است؟ اما همچنان می تواند سریال ادامه داشته باشد."

با مذاکره مجدد پمپئو، ادامه این سریال در هاله ای از ابهام بود. اما با قرار داد جدید سریال ادامه خواهد داشت و الن پمپئو همچنان جایگاه پردرآمدترین بازیگر زن تلویزیون را حفظ خواهد کرد. وی همچنین تهیه کننده سریال «آناتومی گری» نیز است.

در فصل هفدهم دیدیم که مردیت به بیماری کووید 19 مبتلا شده و این را با سکانس هایی در ساحل نشان دادند که برخی از شخصیت های سریال که درگذشتند با او ملاقات می کنند. او شوهر فقیدش، درک (پاتریک دمپسی)، دوستانش جورج و دللوکا (جاکومو جیانیوتی) و خواهرش، لکسی (چایلر لی) را دید.

هنگامی که سریال «آناتومی گری» در سال 2005 برای اولین بار از شبکه ABC پخش شد، شوندا ریمز کارگردانی آن را بر عهده داشت و هیچ کس انتظار نداشت که این سریال تبدیل به طولانی ترین درام پزشکی در تاریخ تلویزیون شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید