چهارشنبه, 15 فروردين 1403 15:46

سم ریمی «انتقام‌جویان: جنگ‌های پنهان» را کارگردانی می‌کند

نوشته شده توسط سی و یک نما
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
سم ریمی «انتقام‌جویان: جنگ‌های پنهان» را کارگردانی می‌کند سم ریمی «انتقام‌جویان: جنگ‌های پنهان» را کارگردانی می‌کند سی و یک نما

سی و یک نما- سم ریمی می‌گوید که می‌خواهد فیلم «انتقام‌جویان: جنگ‌های پنهان» (Avengers: Secret Wars) را کارگردانی کند.

طبق گزارش‌های سپتامبر سال گذشته، سم ریمی برای کارگردانی «انتقام‌جویان: جنگ‌های پنهان» (2026) خودش را آماده می‌کند و در واقع بهترین انتخاب مارول برای ادامه کارگردانی این مجموعه است.

دنیل ریچتمن، دو ماه بعد، این داستان را تکرار کرد و به این نکته اشاره نمود که ریمی در واقع یکی از رقبای اصلی برای کارگردانی «جنگ‌های پنهان» است و ممکن است در واقع کارگردانی هر دو فیلم «انتقام‌جویان» را که برای سال‌های 2026 و 2027 تنظیم شده، برعهده داشته باشد.

ریمی اکنون به صراحت و بدون تردید می‌گوید که می‌خواهد فیلم بعدی «انتقام‌جویان» را کارگردانی کند. او می‌گوید هنوز هیچ پیشنهاد رسمی به او داده نشده، اما او به رسانه‌ ها گفته است: «امیدوارم که این کار را یکنند.»

همین چند ماه پیش بود که دستین دنیل کرتون کارگردانی فیلم «انتقام‌جویان: سلسله کانگ» را رها کرد، بنابراین به نظر می‌رسد که این فیلم هم به ریمی خواهد رسید. اما ایکاش ریمی ۶۴ ساله پیشنهاد کارگردانی این فیلم مارول را نپذیرد. چون مارول سمی است و برای ریمی دردسرساز خواهد شد.

در عوض، ریمی باید به برنامه فعلی خودش برای فیلمبرداری فیلم ترسناک و هیجان انگیز «ارسال کمک» (current plan) و پروژه ترسناک بدون عنوان دیگری که برای سال 2025 برنامه ریزی کرده است، پایبند باشد. او برای مارول بسیار با استعداد است. فیلم‌شناسی رایمی شامل «یک نقشه ساده»، «مرد عنکبوتی ۲»، «مردگان شیطانی»، «مرا به جهنم بکش» و «دارکمن» است.

ریمی تنها کارگردانی نیست که برای کارگردانی این فیلم‌های «انتقام‌جویان» داوطلب است. رایان کوگلر و جان واتس نیز در حال رقابت برای تصاحب این مقام هستند. هر کسی که این مقام را بدست آورد، جانشین جو و آنتونی روسو، کارگردانان دو فیلم قبلی «انتقام‌جویان» («جنگ بی نهایت» و «انتقام‌جویان: پایان بازی») خواهد شد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید