سه شنبه, 02 تیر 1394 14:37

شون پن با بلوندها نمی‌سازد / جدایی زوج هالیوود که هیچ تناسبی با هم نداشتند

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
شون پن با بلوندها نمی‌سازد / جدایی زوج هالیوود که هیچ تناسبی با هم نداشتند شون پن با بلوندها نمی‌سازد / جدایی زوج هالیوود که هیچ تناسبی با هم نداشتند

سی و یک نما- شون پن بازیگر برجسته و برنده جایزه اسکار، پشتکار عجیبی برای انتخاب زوج های بی تناسب با خودش دارد. از ازدواج با مدونا گرفته و تا زندگی مشترک قبل از ازدواج با شالیز ترون که پانزده سال از او کوچکتر و 15 سانت هم از او بلندتر است. شالیز ترون برنده جایزه اسکار برای فیلم "هیولا"، سومین زن بلوندی است که در کنار شون پن دوام نیاورده است.

طبق اخبار منتشر شده به نظر می رسد که این زوج اختلاف های متعددی با یکدیگر داشته اند و بنابراین تصمیم گرفته اند که از یکدیگر جدا شوند و به رابطه با هم ادامه ندهند.

شارلیز ترون در آخرین مصاحبه ای که در زمان برگزاری مراسم جشنواره کن انجام داده بود تا حدی به اختلاف هایشان اشاره کرده و گفته بود که هررابطه ای پیچیدگی و مشکلات خودش را دارد رابطه ما نیز مشکلات خودش را دارد. گاهی من و گاهی او (شون پن) باعث ایجاد تنش می شویم!

به هرحال شارلیز ترون ۳۹ ساله بیش از ۱۵ سال با شان پن ۵۴ ساله اختلاف سنی داشته و شاید همین اختلاف سنی یکی از این دلایل باشد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید