یکشنبه, 29 فروردين 1400 13:07

«صدای متال» و «روح» برنده جوایز برتر انجمن صدای سینما ۲۰۲۱ شدند

نوشته شده توسط سی و یک نما
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
«صدای متال» و «روح» برنده جوایز برتر انجمن صدای سینما ۲۰۲۱ شدند «صدای متال» و «روح» برنده جوایز برتر انجمن صدای سینما ۲۰۲۱ شدند خبر سی و یک نما

سی و یک نما - فیلم سینمایی «صدای متال» و انیمیشن «روح» جوایز مهم انجمن صدای سینما در سال ۲۰۲۱ را دریافت کردند.

به گزارش سی و یک نما به نقل از ورایتی، گروه میکس صدای فیلم سینمایی «صدای متال» روز شنبه برنده جایزه برتر پنجاه و هفتمین دوره جوایز CAS انجمن صدای سینما شد. این فیلم رقبای خود را در این عرصه مثل «سگ تازی»، «منک»، «اخبار جهان» و «دادگاه شیکاگو ۷» را پشت سر گذاشت.

در بخش ویژگی های انیمیشن نیز انیمیشن «روح» توانست جایزه بهترین میکس صدا را از این انجمن دریافت کند. رقبای این انیمیشن در این عرصه انیمیشن‌های «شان گوسفنده:فارماگدون»، «به پیش»، «غارنشین‌ها ۲» و «تور جهانی ترول ها» بودند.

گفتنی است در جوایز اسکار امسال دو بخش بهترین تدوین صدا و بهترین ترکیب صدا با یکدیگر ادغام شده و اکنون به نام بخش بهترین صدا شناخته می‌شوند. آکادمی فیلم‌های «سگ تازی»، «منک»، «اخبار جهان»، «روح» و «صدای متال» را در این بخش نامزد کرده است.

در بخش غیر سینمایی و یا سریال کوتاه هم جایزه‌ای به قسمت چهارم از مینی سریال «گامبی وزیر» داده شد. در بخش سریال‌های بلند (یک ساعته) هم «خانم میزل شگفت انگیز» این جایزه را دریافت کرد.

جوایز انجمن افتخاری تدویگران صدا هم برگزیدگان خود را در یک رویداد مجازی معرفی کرده و دربخش‌های اصلی آن فیلم‌های «روح»، «تنت» و «سگ تازی» موفق بودند. تمامی فیلم‌هایی که از این انجمن جایزه گرفته اند، نامزد اسکار نیز هستند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید