پنج شنبه, 23 شهریور 1402 12:40

فیلم "زندگی‌های گذشته" معافیت انجمن بازیگران آمریکا را گرفت

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
فیلم "زندگی‌های گذشته" معافیت انجمن بازیگران آمریکا را گرفت فیلم "زندگی‌های گذشته" معافیت انجمن بازیگران آمریکا را گرفت

سی و یک نما – اعتصاب نویسندگان و بازیگران باعث شده تا بازیگران نتوانند در جشنواره‌ها و مراسم جوایز سینمایی حضور پیدا و برای فیلم تبلیغ کنند. اما انجمن بازیگران آمریکا (SAG-AFTRA) برای فیلم "زندگی‌های پیشین" (Past Lives) معافیت صادر کرده و بازیگران این فیلم می‌تواند تا کمپین اسکار در مراسم و جشنواره‌ها برای تبلیغ حاضر شوند.

انجمن بازیگران آمریکا (SAG-AFTRA) حرکت شطرنج دیگری انجام داده است. برای اعتصاب نویسندگان و بازیگران پایانی قابل تصور نیست و احتمالاً تا سال آینده نیز ادامه خواهد داشت. به این معنی که کمپین جوایز به شدت تحت تأثیر این وضعیت قرار خواهد گرفت.

اگر مدعیان اصلی بازیگری نتوانند در این فصل کمپین تبلیغاتی داشته باشند، رای‌دهندگان باید به جای اینکه چه کسی بهترین پرسش و پاسخ پس از نمایش را در نشست خبری ارائه می‌دهد، به کیفیت اجرا تکیه کنند.

اما انجمن بازیگران آمریکا یک حرکت بزرگ انجام داده و معافیت موقت برای بازیگران «زندگی‌های پیشین» (Past Lives) به کارگردانی سلین سانگ، برای کمپین آزادانه این فصل جوایز اعطا کرده است. این فیلم توسط A24 توزیع می‌شود و قبلاً با انجمن بازیگران آمریکا قرارداد امضا کرده بود. آنها تحت تأثیر اعتصاب قرار نگرفته‌اند.

فیلم «زندگی‌های پیشین» اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره ساندنس تجربه کرده است و در بسیاری از فهرست‌های ده تایی برتر پایان سال گنجانده شده است. این فیلم عاشقانه به زبان کره‌ای است و گفته می‌شود حول محور دو دوست دوران کودکی می‌چرخد که برای یک هفته سرنوشت ساز دوباره در نیویورک به هم می‌رسند. در حال حاضر صدای اسکار زیادی نیز از این فیلم به گوش می‌رسد.

از دیگر فیلم‌های A24 که احتمالاً در این فصل تبلیغاتی خواهند داشت، می‌توان به «پریسیلا»، «منطقه مورد علاقه» و «سناریو رویا» اشاره کرد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید