سه شنبه, 03 بهمن 1402 13:28

قرارداد دیوید فینچر با نتفلیکس برای سه سال دیگر تمدید شد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
قرارداد دیوید فینچر با نتفلیکس برای سه سال دیگر تمدید شد قرارداد دیوید فینچر با نتفلیکس برای سه سال دیگر تمدید شد سی و یک نما

سی و یک نما - آخرین فیلم دیوید فینچر، "آدمکش" در حال پخش در نتفلیکس است. این فیلم به شکل بسیار محدود در اواخر اکتبر در سینما اکران شد. معمولاً نتفلیکس اینگونه کار می‌کند و به فیلم‌هایشان فرصت نمی‌دهد تا در سالن‌های سینما به صورت گسترده اکران شوند.

فینچر چند قرارداد چند ساله با نتفلیکس داشته است که آخرین آن‌ها در سال 2024 به پایان می‌رسد. فینچر به مجله پریمیر گفته که قراردادش را برای سه سال دیگر تمدید کرده است. اکنون با این قرارداد جدید تا سال 2027 فینچر با نتفلیکس کار خواهد کرد.

فینچر نزدیک به ده سال است که با نتفلیکس است و سریال‌هایی مانند «خانه پوشالی»، «عشق مرگ و ربات ها» و «شکارچی ذهن» و فیلم‌های «منک» و «آدمکش» را خلق کرده است. با این حال، در مصاحبه لوموند، فینچر کاملاً باور دارد که نتفلیکس بهترین مکان در هالیوود برای ساخت فیلم است:

     آنها یک استاندارد صنعتی دارند که برای فیلمسازان منطقی بود. نتفلیکس تا حد زیادی بهترین "کنترل کیفیت" را در تمام هالیوود دارد.

سیستم استودیویی با بستن درهای خود بر روی بسیاری از فیلمسازان «مؤلف»، فینچر، با نیازهای بلندپروازانه و شناخته شده‌اش، شانس چندانی برای ساخت آثارش در سیستم استودیوی هالیوودی نمی‌بیند. به همین دلیل فینچر مدتهاست که برای سامانه‌های آنلاین فیلم می‌سازد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید