یکشنبه, 17 اسفند 1399 11:37

مایکل وولف اسنایدر صدابردار فیلم اسکاری «سرزمین آواره‌ها» خودکشی کرد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
مایکل وولف اسنایدر صدابردار فیلم اسکاری «سرزمین آواره‌ها» خودکشی کرد مایکل وولف اسنایدر صدابردار فیلم اسکاری «سرزمین آواره‌ها» خودکشی کرد

سی و یک نما - مایکل وولف اسنایدر صدابردار فیلم اسکاری «سرزمین آواره‌ها» که هفته پیش جایزه گلدن گلوب امسال را دریافت کرد، در سن ۳۵ سالگی خودکشی کرد. این خبر را پدرش دیوید اسنایدر تائید کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از دیلی میل، ماکیل ولف اسنایدر صدا بردار فیلم سینمایی «سرزمین آواره‌ها» بعد از سال‌ها درگیری با افسردگی جدی در سن ۳۵ سالگی دست به خودکشی زد.

اسنایدر توسط پدرش در روز یکم مارس پیدا شد که چند روز بعد از آنکه کسی از وی خبر نداشت به خانه او می‌رود و با جسد او روبرو می‌شود. پدر اسنادیر خبر مرگ او را اعلام کرد و از سال‌ها درگیری او با بیماری‌های روانی پرده برداشت. پدرش معتقد است او پیش از آنکه بتواند نتیجه کارش را در گلدن گلوب ببیند خود کشی کرده است.

از پدر او همچنین در مورد نقش تعطیلی‌های مربوط به کرونا در تشدید شرایط نامساعد پرسیده شد و او نیز گفت: می‌توانیم متصویر شویم که کووید ۱۹ هم نقشی را در افزایش تنهایی و انزوای او داشت، اما قطعا مسائلی فراتر از این هم برای او پیش آمده بود.

اسنایدر در فیلم سینمایی «سرزمین آواره‌ها» با کلویی ژائو همکاری کرده بود. فیلمی با بازی فرانسیس مک دورمند در نقش یک بی خانمان که به سمت غرب آمریکا در حال مهاجرت است. این فیلم یکشنبه گذشته جایزه بهترین فیلم و کارگردانی را دریافت کرد و تاریخ ساز شد. اسنایدر پیش از این هم در فیلم سینمایی «سوارکار» محصول سال ۲۰۱۷ نیز همکاری کرده بود.

اسنایدر در سال ۲۰۱۱ با فیلم اسپانیایی «اشغالگر» فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرده بود و در زمینه تلویزیون هم در پروژه‌هایی مثل «فال نیک» از آمازون حضور داشت.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید