جمعه, 22 اسفند 1399 12:07

معرفی سریال «عالیجناب» (Your Honor)

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
معرفی سریال «عالیجناب» (Your Honor) معرفی سریال «عالیجناب» (Your Honor)

سی و یک نما - مینی سریال «عالیجناب» (Your Honor) در ده قسمت که نقش اصلی آن را برایان کرنستن بازی می کند، تلاشهای یک قاضی برای حفاظت از پسرش است.

مینی سریال «عالیجناب» (Your Honor) مجموعه‌ای کوتاه و تک‌فصلی است که برایان کرنستون علاوه بر ایفای نقش اصلی‌اش، یکی از ده قسمت آن را هم کارگردانی کرده است.

your honor (1).jpeg

مینی سریال ده قسمتی «عالیجناب» (Your Honor) بر گرفته از یک سریال دیگر به نام Kvodo است. پیتر موفات خالق و نویسنده اصلی این سریال جنایی است که حدود دو دهه به عنوان نویسنده سابقه دارد و برای سریال «عدالت کیفری» در سال ۲۰۰٨ برنده جایزه بفتا شد. «عالی‌جناب» امتیاز میانگین شصت از صد را از ۲۶ منتقد در «متاکریتیک» گرفته است.

your honor (2).jpg

خلاصه داستان: یک قاضی زمانی که پسرش درگیر سانحه‌ای می‌شود و از صحنه فرار می‌کند، باید با اعتقادهای راسخ خود و بزرگ‌ترین جنایتکار شهر روبه‌رو شود. 

your honor (2).jpeg

سریال عالیجناب با بازی بازیگر محبوب برایان کرانستون (والتر وایت در بریکینگ بد) در نقش یک قاضی آغاز می شود و بعد از گذشت چند دقیقه چهره برایان کرانستون برای بیننده آشکار می شود. اما اتفاق مهم داستان در جای دیگر اتفاق می افتد دقیقا زمانی که یک پسر در حال فرار از دست یگ گروه است. پسر با موتور سواری برخورد می کند و داستان به شکل غم انگیزی آغاز می شود.

پیشنهاد می کنیم این مینی سریال جذاب و هیجان انگیز را دنبال کنید. پشیمان نمی شوید.

your honor (1).jpg

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید