چهارشنبه, 12 خرداد 1400 16:39

معرفی سریال «میر از ایست تاون» (Mare of Easttown) با بازی کیت وینسلت

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
معرفی سریال «میر از ایست تاون » (Mare of Easttown) با بازی کیت وینسلت معرفی سریال «میر از ایست تاون » (Mare of Easttown) با بازی کیت وینسلت

سی و یک نما - سریال «میر از ایست تاون» (Mare of Easttown) با بازی کیت وینسلت این هفته روز یکشنبه به پایان رسید. این درام شبکه اچ بی او داستان کاراگاهی در پنسیلوانیا است که در حال بازجویی و حل و فصل یک پرونده قتل می باشد و در این حین تلاش می کند جلوی فروپاشی زندگی شخصی اش را نیز بگیرد.

کیت وینسلت بازیگر این سریال درباره نقشی که بازی کرده است می گوید که او به خاطر همزادپنداری تماشاگران با شخصیت «میر از ایست تاون» "Mare of Easttown" بسیار مورد توجه قرار گرفته است. وی می افزاید: "من همه چیز این شخصیت را دوست داشتم، جای زخم هایش، عیب هاش و نقص هایش و اینکه هیچ چیزی جلوی او را نمی تواند بگیرد. او فقط می داند که باید "برود".

mare of easttown (1).jpg

مینی سریال جنایی «میر از ایست تاون» (Mare of Easttown) در هفت قسمت محصول جدید اچ‌بی‌او، اثر برد اینگلزبی به کارگردانی کریس زوبل و با نقش‌آفرینی کیت وینسلت، جولین نیکلسون، گای پیرس، اِوَن پترز، جین اسمارت است.

 در درام اچ بی او «میر از ایست تاون» که روز یکشنبه به پایان رسید - وینسلت به خاطر بازی در نقش یک کاراگاه که جلوه های شخصیتی خاصی دارد ستایش شده است. ⁣

mare of easttown (2).jpg

قسمت اول سریال «میر از ایست تاون» با نام «شاهین بانو» امتیاز ۸.۱ را از سایت imdb گرفت و منتقدان هم در سایت متاکریتیک به آن امتیاز ۹۱ از ۱۰۰ را داده‌اند که شروعی خوب برای این سریال محسوب می‌شود.

نمایش یک معمای قتل که دارای رازهای زیادی است: غم و اندوه، بحران مواد افیونی، زندگی در یک شهر کوچک، همه اینها در این سریال با هم دست و پنجه نرم می کنند. وینسلت خودش از نقش کاراگاه در این سریال استقبال کرده و نقشش را دوست دارد و می گوید برای بازی در یک کاراگاه پلیس آماده بوده است.

mare of easttown (3).jpg

مِیر شیهان، با بازی کیت وینسلت، کارآگاه میانسال خسته‌ای است که اوضاع خانوادگی نابسامانی دارد: پسر معتادش پیش از این خودکشی کرده، همسرش او را ترک و با زنی دیگر ازدواج کرده و درست پشت خانه‌ی او زندگی می‌کند، رابطه‌اش با دختر افسرده، مادر کنترل‌گر و عروس سابقا معتادش خراب است و… .

او زندگی‌اش را وقف کارش کرده و بدون توجه به معضلات روانی‌اش فکر می‌کند کنترل امور را در دست دارد. در قسمت‌های پایانی کم‌کم متوجه می‌شویم الگوی افسردگی از پدرش به میر و پس از آن به پسر از دست رفته منتقل شده.

حالا چنین کارآگاه خسته و درب و داغانی را تصور کنیم که با یک دختر گمشده و قتل دختری دیگر در ایست‌تاون پنسیلوانیا روبرو می‌شود. اینجا نقطه‌ی آغاز درام است. ما کم‌کم وارد زندگی میر می‌شویم.

ایست تاون مکان ایده‌آلی نیست. میر هم نه مادر ایده‌آلی است و نه کارآگاه کاملی. اما هر دوی آن‌ها چیزی موجه‌تر در خودشان دارند که باعث می‌شود تماشایشان کنیم: آن‌ها واقعی هستند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید