معرفی فیلم

نقد فیلم و سریال

گزارش تصویری

اخبار سینمای ایران

یکشنبه, 09 خرداد 1395 10:41

معرفی فیلم "آلیس در آنسوی آینه" اقتباس سینمایی جدید ماجراهای آلیس

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
معرفی فیلم "آلیس در آنسوی آینه" اقتباس سینمایی جدید ماجراهای آلیس معرفی فیلم "آلیس در آنسوی آینه" اقتباس سینمایی جدید ماجراهای آلیس

سی و یک نما- میا واسیکوفسکا در نقش آلیس، جانی دپ دوباره بر روی پرده سینما برگشته اند تا موفقیت جهانی «آلیس در سرزمین عجایب» را تکرار کنند. «آلیس در آنسوی آینه» (Alice Through the Looking Glass) اقتباس سینمایی جدیدی از این داستان تخیلی است که به کارگردانی جیمز بابین و تهیه کنندگی تیم برتون ساخته شده است.

تیم برتون، کارگردان «آلیس در سرزمین عجایب» با اشاره به سپردن کارگردانی این فیلم به جیمز بابین می گوید: «یک کارگردان دیگر، یک فرد جدید است. هدف من این بود که اگر او به کمک یا توصیه نیاز داشته باشد در کنارش باشم، زیرا با تجربه و شناختی که داشتم می دانستم که همیشه عوامل متفاوتی می خواهند نظر بدهند و یا مشارکت کنند و حفظ فضای کارگردان برای پیشبرد کار و ایده خودش کار مشکلی می شود. به همین دلیل با ملاحظه و فقط وقتی خودش نیاز داشت مشارکت می کردم.»

brand-new-look-at-disneys-alice-through-the-looking-glass-in-theaters-may-27-disneyalice-750x270.jpg

فیلم روایت دومین سفر آلیس در سرزمین عجایب و برداشتی سورئال و کمدی از دنیای فانتزی آلیس است. جیمز بابین (James Bobin)، کارگردان بریتانیایی که فیلم های کمدی معروفی در کارنامه دارد می گوید: «به نظر من، لوییس کارول، نویسنده کتاب آلیس، به کمدی علاقه دارد، او نویسنده سورئالیستی است که کارهایش سرشار از طنز و استعاره های شوخ طبعانه اصیل است. هدف من به عنوان کارگردان کمدی، بیرون کشیدن عنصر طنز لوییس کارول در این فیلم بود.»

فیلم «آلیس در آنسوی آینه» با بازی میا واسیکوفسکا در نقش آلیس، جانی دپ، هلنا بانهام کارتر، آن هاتووی و ساشا بارون کوهن از 27 مه 2016 به روی پرده سینماها رفته و در ماه های مه و ژوئن در سینماهای جهانی اکران خواهد داشت.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت
مشاهده آمار وبسایت