جمعه, 11 مهر 1399 12:14

معرفی فیلم سینمایی آشیان (The Nest) با بازی جود لاو

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
معرفی فیلم سینمایی آشیان (The Nest) با بازی جود لاو معرفی فیلم سینمایی آشیان (The Nest) با بازی جود لاو

سی و یک نما - فیلم درام «آشیان» آخرین ساخته نویسنده و کارگردان کانادایی شان درکین و محصول سال 2020 است که هر چند با شرایط کرونا امکان اکران نیافت ولی در جشنواره ها خوش درخشید.

 «آشیان» The Nest به کارگردانی  شان دِرکین که امتیاز میانگین ۷۹ از صد را از ۲۵ منتقد در «متاکریتیک» گرفته است، به خاطر شیوع جهانی کرونا، فرصت نمایش جشنواره‌ای چندانی نداشت ولی نمایش افتتاحیه‌اش در جشنواره ساندنس بود و سه جایزه هم از جشنواره آمریکایی دوویل ۲۰۲۰ برنده شد.

خلاصه داستان: زندگی یک کارآفرین و خانواده آمریکایی‌اش با نقل مکان به یک ملک اربابی در مناطق روستایی انگلیس دچار چرخشی عجیب می‌شود.

the nest 2020 Sean Durkin (3).jpg

در فیلم «آشیان» جود لاو، کری کان، ان رید، چارلی شاتول، اونا روشه، عدیل اختر، میشائیل کالکین، جیمز نلسون جویس، کایزا هامارلاند نقش آفرینی کرده اند. 

 شان دِرکین نویسنده و کارگردانی کانادایی است که پیش از این بیش‌تر با نخستین فیلم بلندش «مارتا مارسی مِی مارلن» شناخته می‌شد که جایزه بهترین کارگردانی بخش آثار دراماتیک را از جشنواره ساندنس ۲۰۱۱ برنده شده بود.

البته فیلم کوتاه او با نام «آخرین بازدید ماری» با مضمونی مشابه فیلم بلندش،‌ برنده جایزه بهترین فیلم کوتاه بخش «دوهفته کارگردانان» جشنواره کن ۲۰۱۰ شده بود.

the nest 2020 Sean Durkin (2).jpg

جایزه بزرگ جشنواره فرانسوی «دوویل» به فیلم جود لاو داده شد

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید