سه شنبه, 25 مهر 1396 03:30

معرفی فیلم صدرنشین این هفته باکس آفیس / فیلم ترسناک روز مرگت مبارک

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سی و یک نما – معمولا کمترین ریسک در گیشه ، فیلم هائی هستند که در ژانر ترسناک یا معمائی جنائی قرار می گیرند چرا که یکی از خاصه های دیدن فیلم از نظر مخاطب،سرگرمی و هیجان است که اوج آن را می توان درتعلیق قصه و تصاویر چنین فیلم هائی یافت. اکران سال 2017 اوج پرداختن به تریلرهائی این چنینی است که اعم از خوب، متوسط و یا حتی قابل انتقاد با فروش خوبی رو به رومی شوند تا جائی که فیلم "آن" مدتی صدرنشین جدول فروش بود و حالا جای خود را با فیلم ترسناک دیگری به نام"روز مرگت مبارک" عوض کرده است.فیلمی که "بلید رانر2049" را هم کنار زده است.

 

happy-death-day-2017.jpg

روز مرگت مبارک محصول کمپانی بلام‌هاوس است که سال هاست در زمینه ساخت فیلم های ترسناک فعالیت می کند و موفق هم هست.
فیلم درباره‌ی دختری به نام تری است که امسال سالروز تولد خوش آیندی ندارد چرا که در این روز توسط قاتل ناشناسی با ماسک عروسکی به قتل می‌رسد، اما وقتی دوباره چشمانش را باز می‌کند، زمان به عقب برگشته و دوباره صبح روز تولد اوست.

 

Screen-Shot-2017-06-13-at-7.31.52-PM.jpg
بعد از اینکه تری چندبار وحشت مردن را تجربه می کند، تصمیم می‌گیرد تا از هویت قاتلش با خبر شود، او را بشناسد و انگیزه اش را از کشتن او در روز تولدش بداند. از نکات جالب توجه فیلم که جذابترش می کند این است که معمولا در فیلم های ترسناک شما با مرگ افراد متعددی رو به رو هستید اما در این فیلم یک قربانی را می بینید که چند بار به قتل می رسد.
روز مرگت مبارک با بهره گیری از قصه ای معماگونه در لا به لای ترس و هیجان فیلمی است که می توان از آن لذت برد.

نویسنده و کارگردان این فیلم کریستوفر لندن و بازیگر نقش تری جسیکا راٍث است.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید