شنبه, 11 آذر 1396 03:30

معرفی فیلم «موضوع فانتوم » ساخته پل توماس اندرسن / در انتظار لذت ازبازی خداحافظی دانیل دی – لوئیس

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
معرفی فیلم «موضوع فانتوم » ساخته پل توماس اندرسن / در انتظار لذت ازبازی خداحافظی دانیل دی – لوئیس معرفی فیلم «موضوع فانتوم » ساخته پل توماس اندرسن / در انتظار لذت ازبازی خداحافظی دانیل دی – لوئیس

سی و یک نما -موضوع فانتوم Phantom Threadفیلمی درژانر درام-تاریخی است که موضوع آن به مد لباس در لندن دهه 1950 میلادی برمی‌گردد . این فیلم آخرین ساخته کارگردان صاحب سبک پل توماس اندرسن است که خود فیلمنامه آن را نوشته وبخش هایی از آن را فیلمبرداری کرده است.در این فیلم دانیل دی-لوئیس ، لسلی منویل و ویکی کریپس بازی دارند و قرار است در تاریخ 25 دسامبر سال 2017 هدیه کریسمس سینما باشد که در نظر سنجی ها آمده که 92 در صد مردم دنبال کننده سینما در انتظار اکران آن هستند.

در خلاصه داستان آمده است که رینولدز وودکاک (Daniel Danielle-Lewis) و خواهرش سیریل (لسلی منویل)، در لندن پس از جنگ جهانی یعنی در سالهای دهه1950، مهم ترین مرکز مد و لباس بریتانیا را به خود اختصاص داده اند و از خاندان سلطنتی، تا ستارگان سینما، اشراف زادگان و حتی گانگسترها هم در محافل ترجیح می دادند تا لباس خود و یا خانم ها و همراهانشان از مزون House of Woodcock باشد و مارک برند او را داشته باشد و این باعث شده است که وی به واسطه شغلش ارتباط نزدیکی با زن ها پیدا کند. تا اینکه یک زن جوان و قدرتمند، به نام آلما (Vicky Krieps) وارد زندگی او میشود و زندگی او را متحول می کندو...
گفته شده است که در این فیلم پل توماس اندرسن نگاهی خلاقانه به زن داشته است.

_فانتوم1.png

 

براساس خبری که پیش از این هم رسانه ای شد، موضوع فانتوم آخرین فیلمی است که دانیل دی-لوئیس در آن بازی می کند واین بازیگر توانای سینما تصمیم گرفته تا با بازیگری خداحافظی کند.

_لوییس.jpg

موسیقی فیلم توسط یکی از اعضای گروه ریدیوهد ، جانی گرینوود ساخته شده است. این اولین باریست که اندرسون برای فیلمبرداری فیلم خود به خارج از ایالات متحده سفر می‌کند و برای دومین بار ، بعد از «خون به پا خواهد شد» ، با دی-لوئیس همکاری می‌کند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید