یکشنبه, 09 آبان 1400 13:59

معرفی مینی‌سریال «لنداسکیپرها» (Landscapers) با بازی اولیویا کولمن

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
معرفی مینی‌سریال «لنداسکیپرها» (Landscapers) با بازی اولیویا کولمن معرفی مینی‌سریال «لنداسکیپرها» (Landscapers) با بازی اولیویا کولمن

سی و یک نما – مینی‌سریال «لنداسکیپرها» (Landscapers) به زودی از شبکه اچ‌بی‌او پخش خواهد شد. این مینی‌سریال اقتباسی از جنایات واقعی است که «دیوید تیولیس» و «اولیویا کولمن» بازیگران اصلی آن هستند.

تا چند هفته دیگر مینی‌سریال «لنداسکیپرها» (Landscapers) از شبکه اچ‌بی‌او پخش خواهد شد. در این مینی‌سریال که اقتباسی از جنایات واقعی است، «اولیویا کولمن» و «دیوید تیولیس» ایفای نقش می‌کنند.

landscapers  (3).jpg

داستان «لنداسکیپرز» در مورد زوجی به نام‌های کریس و سوزان ادواردز با بازی «دیوید تیولیس» و «اولیویا کولمن» است که به ظاهر یک زندگی عادی را در میان‌سالی سپری می‌کنند. اما به کشف دو جسد در باغچه آن‌ها این آرامش برهم‌زده می‌شود و پلیس به تکاپو می‌افتد تا به اسرار خانواده ادواردز پی ببرد.

landscapers  (4).jpg

«کوین اوفلین»، «دیپو اولا»، «ساموئل اندرسون»، «دیوید هیمن»، «فلیسیتی مونتاگو»، و «دنیل ریگبی» دیگر بازیگران این سریال خواهند بود. نویسندگی «لنداسکیپرها» را «اد سینکلر» بر عهده دارد که همسر و همکار تهیه‌کننده‌ی کولمن است. «ویل شارپ» که امسال «زندگی پرشور لویی وین» (The Electrical Life of Louis Wain) با بازی «بندکت کامبربچ» را نیز عرضه می‌کند، کارگردان این مینی‌سریال بوده است.

landscapers  (1).jpg

کیسی بلویز، مدیر برنامه‌های اچ‌بی‌او در بیانیه منتشر شده گفت:

سریال «لنداسکیپرز» داستانی عجیب‌تر از یک سریال داستانی دارد. ما از اینکه در این سریال با اولیویا اد و الکساندر و همچنین دوباره با شرکت سیستر و اسکای همکاری می‌کنیم، خوشحال و هیجان زده هستیم.

سریال «لنداسکیپرها» ۶ دسامبر (۱۶ آذر ماه ۱۴۰۰) از اچ‌بی‌او پخش خواهد شد.

landscapers  (2).jpg

landscapers  (5).jpg

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید