یکشنبه, 05 فروردين 1403 15:28

منتظر حداقل ۱۵ آهنگ در قسمت دوم جوکر باشید

نوشته شده توسط سی و یک نما
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتظر حداقل ۱۵ آهنگ در قسمت دوم جوکر باشید منتظر حداقل ۱۵ آهنگ در قسمت دوم جوکر باشید سی و یک نما

سی و یک نما - کلایتون دیویس از ورایتی گزارش داده که «جوکر ۲: جنون مشترک» (Joker 2: Folie à Deux) یک «موزیکال جوک‌باکس» با حداقل ۱۵ آهنگ «بسیار معروف» است که در طول فیلم پخش می‌شود. این تعداد آهنگ بدون احتساب یک یا دو آهنگ اصلی فیلم است که به تازگی برای این فیلم ضبط شده است.

     موزیکال‌های جوک‌باکس، که به‌خاطر اجرای آهنگ‌های محبوب شناخته می‌شوند، معمولاً به موفقیت‌هایی خوبی در گیشه دست می‌یابند. به عنوان مثال می‌توان به فیلم «ماما میا!» (Mamma Mia!) و «مولن روژ!» اشاره کرد که دومی هشت نامزدی اسکار را دریافت کرد. انتظار می‌رود «جوکر ۲» نیز جایگاه موسیقی عامه‌پسند را بشکند.

دیویس همچنین تأیید کرده که یکی از آهنگ‌هایی که در این فیلم شنیده خواهد شد مربوط به جودی گارلند است.

فیلمبردار فیلم لارنس شر قبلاً اشاره کرده بود از فیلم فوق‌العاده زیبای فرانسیس فورد کاپولا "یکی از قلب" به عنوان الگو و نقطه شروع برای طرحواره بصری دنباله فیلم جوکر استفاده کرده است. همچنین گفته شده که سبک موسیقی فیلم «جنون مشترک» به شدت از موزیکال‌های لیزا مینلی و «کاباره» و «سرگرمی یعنی این!» الهام گرفته شده است.

تاد فیلیپس کارگردان فیلم اشاره کرده بود که اگر «جوکر» پاسخی به «راننده تاکسی» بود، «جوکر:جنون مشترک» تا حدودی متاثر از «نیویورک نیویورک» (۱۹۷۷) مارتین اسکورسیزی» با بازی رابرت دنیرو است.

«جنون مشترک» داستان خود را از نگاه هارلی کوین با بازی لیدی گاگا و جوکر با بازی واکین فینیکس روایت می‌کند. داستان اصلی فیلم، اگرچه در حال حاضر مخفی نگه داشته شده ولی شایعه شده که حول جلسات موسیقی درمانی در آسیوم آرکام می‌چرخد.

«جوکر ۲: جنون مشترک» در ۴ اکتبر ۲۰۲۴ در آیمکس به نمایش درخواهد آمد و به احتمال زیاد در جشنواره فیلم ونیز در سپتامبر اکران خواهد شد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید