سه شنبه, 24 بهمن 1402 13:42

مهمانی آکادمی علوم و هنر سینمایی برای نامزدهای اسکار برگزار شد + تصاویر

نوشته شده توسط سی و یک نما
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
مهمانی آکادمی علوم و هنر سینمایی برای نامزدهای اسکار برگزار شد + تصاویر مهمانی آکادمی علوم و هنر سینمایی برای نامزدهای اسکار برگزار شد + تصاویر سی و یک نما

سی و یک نما - در آستانه نود و ششمین مراسم جوایز اسکار، افراد مشهور هالیوود در هتل بورلی هیلتون برای ناهار اختصاصی نامزدهای اسکار گرد هم آمدند. این رویداد که توسط آکادمی علوم و هنرهای تصاویر متحرک برگزار شد، میزبان بازیگران، کارگردانان و هنرمندان مشهوری بود که سال گذشته در سینما خوش درخشیده‌اند. نامزدهای اسکار 2024، رایان گاسلینگ، مارگو رابی، بیلی آیلیش، کیلیان مورفی و غیره در این مهمانی حضور داشتند.

تیم اوپنهایمر در کانون توجه قرار داشت

31mama 0211241402.jpg

رابرت داونی جونیور، امیلی بلانت، کیلیان مورفی و سایر بازیگران فیلم «اوپنهایمر» در ضیافت ناهار شرکت کردند. این فیلم با 13 نامزدی در صدر نامزدهای امسال اسکار است.

حضور پر زرق و برق باربی

31mama 0211241406.jpg

مارگو رابی، گرتا گرویگ، رایان گاسلینگ، بیلی آیلیش، فینیاس اوکانل و آمریکا فررا، نامزدهای فیلم «باربی» نیز به این رویداد جذابیت بخشیدند. باربی هشت نامزدی کسب کرده و حضور قدرتمندش را در اسکار امسال به نمایش گذاشت.

بیچارگان تحسین‌برانگیز است

اما استون و مارک روفالو، نامزدهای فیلم تحسین برانگیز «بیچارگان» (Poor Things) نیز در این جمع حضور داشتند. این فیلم 11 نامزدی در اسکار کسب کرده و به یکی از رقبای مهم در مراسم جوایز آتی تبدیل شده است.

موزیکال مایسترو

31mama 0211241405.jpg

بردلی کوپر و کری مولیگان، نامزدهای فیلم «مایسترو» نیز در این مراسم ناهار حضور داشند. این درام موزیکال با نامزدی در رشته‌های مختلف مورد تحسین قرار گرفت.

سایر ستارگانی که در نهار نامزدهای اسکار 96 شرکت کردند

پل جیاماتی نامزد برای «جاماندگان»، لیلی گلادستون (نامزد برای قاتلان ماه گل)، جان باتیست (نامزد سمفونی آمریکایی) و ساندرا هولر (نامزد آناتومی یک سقوط) از دیگر ستارگان مطرح حاضر در این مراسم بودند.

این مراسم نوید برگزاری مراسمی هیجان‌انگیز و رقابتی در 10 مارس در تئاتر دالبی را می‌دهد که نامزدها با داستان‌های جذابشان برای تصاحب تندیس‌های اسکار با یکدیگر رقابت می‌کنند.

31mama 0211241408.jpg

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید