سه شنبه, 07 ارديبهشت 1400 13:59

نسخه انگلیسی فیلم «یک دور دیگر» برنده جایزه اسکار بهترین فیلم بین‌المللی با بازی دی کاپریو ساخته می‌شود

نوشته شده توسط سی و یک نما
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
نسخه انگلیسی فیلم «یک دور دیگر» برنده جایزه اسکار بهترین فیلم بین المللی با بازی دی کاپریو ساخته می‌شود نسخه انگلیسی فیلم «یک دور دیگر» برنده جایزه اسکار بهترین فیلم بین المللی با بازی دی کاپریو ساخته می‌شود خبر سی و یک نما

سی و یک نما - کمپانی فیلمسازی «اپین وی» متعلق به دی‌کاپریو حق ساخت نسخه انگلیسی زبان فیلم «یک دور دیگر» ساخته «تومای وینتربرگ» را به دست آورد.

 به گزارش سی و یک نما به نقل از هالیوود ریپورتر، فیلم «یک دور دیگر» که روز گذشته در نود و سومین دوره جوایز سینمایی اسکار جایزه بهترین فیلم بین المللی را برای سینمای دانمارک به ارمغان آورد و مورد استقبال هالیوود قرار گرفت و کمپانی فیلمسازی «اپین وی» حق ساخت نسخه انگلیسی زبان این فیلم را خریداری کرده و احتمال حضور «لئوناردو دی کاپریو» نیز در نقش اصلی فیلم وجود دارد.

در روز یکشنبه و زمان برگزاری اسکار، وینتربرگ جایزه بهترین فیلم بین المللی را برای این اثر دریافت کرد، در یک سخنرانی احساسی جایزه اش را به دختر ۱۹ ساله اش تقدیم کرد که چهار روز پیش از شروع فیلمبرداری این پروژه در یک حادثه رانندگی جانش را از دست می‌دهد.

«یک دور دیگر» به نویسندگی و کارگردانی «توماس وینتربرگ» و با بازی «مدس میکلسون» در نقش اصلی، روایتگر داستان یک معلم دبیرستانی و الکلی است که به دلیل سوء استفاده در مصرف الکل با بحرانی جدی در زندگی رو به رو می شود.

قرار است «وینتربرگ» در نسخه انگلیسی زبان «یک دور دیگر» به عنوان تهیه کنندگی اجرایی حضور داشته باشد.

سینمای دانمارک با کسب چهارمین جایزه اسکار در شاخه بهترین فیلم غیرانگلیسی زبان پس از فرانسه و ایتالیا و در کنار اسپانیا و ژاین در رتبه سوم پرافتخارترین کشورها در عرصه اسکار خارجی قرار دارد.

دانمارک نخستین بار در سال ۱۹۸۷ با فیلم «ضیافت بابت» ساخته «گابریل اکسل» موفق به کسب جایزه اسکار بهترین فیلم غیرانگلیسی زبان شد و سال بعد آن نیز با فیلم «پله فاتح» از «بیل اگست» دوباره این جایزه را کسب کرد و «سوزان بیر» نیز در سال ۲۰۱۰ با فیلم «در دنیایی بهتر» برای سومین بار دانمارک را صاحب اسکار بهترین فیلم خارجی زبان کرده بود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید