سه شنبه, 08 خرداد 1397 04:30

نقش آفرینی ستاره اسکندری در فیلم «کمیکال» جایزه بهترین بازیگر زن فستیوال «ردلاین» را به او اختصاص داد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
نقش آفرینی  ستاره اسکندری در فیلم «کمیکال» جایزه بهترین بازیگر زن فستیوال «ردلاین» را به او اختصاص داد اسکندری این جایزه را برای فیلم نیمه بلند «کمیکال» به عنوان اولین تجربه کارگردانی اشکان مستی در حوزه فیلمسازی دریافت کرده است.درکنار ستاره اسکندری ، الی ترینگو از اتریش و بلانکا ویوانکوس از ایالات متحده کاندیدای دریافت این جایزه بودند .

سی و یک نما – بعضی از بازیگران سینما و تلویزیون بخصوص آنهایی که حرفه ای وارد این فن شده اند ، آنقدر بازی های روان و باورپذیر و شخصیت بی حاشیه ای دارند که باید از نگاهی گاه بیرون از مرزها درخشش آنها را ببینیم. مثل ستاره اسکندری که بهترین بازی ها را جلوی دوربین داودمیرباقری ، تینا پاکروان و یا فریدون جیرانی داشته که به نظرم هرگز آنچنان که سزاوار تبحر اوست، قدردانی نشده است و اینک شب گذشته ستاره اسکندری برنده جایزه بهترین بازیگر زن از جشنواره رد لاین کانادا شد .

 


اسکندری این جایزه را برای فیلم نیمه بلند «کمیکال» به عنوان اولین تجربه کارگردانی اشکان مستی در حوزه فیلمسازی دریافت کرده است.درکنار ستاره اسکندری ، الی ترینگو از اتریش و بلانکا ویوانکوس از ایالات متحده کاندیدای دریافت این جایزه بودند .

این جشنواره به صورت ماهیانه آثار را به رقابت می‌گذارد و  آثار ایرانی در کنار فیلم‌هایی از کشورهای دانمارک، روسیه، امریکا، آلمان، کانادا، ایتالیا، نیوزیلند و غیره در بخش های مختلف حضور دارند.

 

 

31namaeskandari.jpg

 

ستاره اسکندری ، آریا توسلی ، امیر قاسمی ، شیدا خلیق ، سینا کرمی و امیر حسین آصفی بازیگران «کمیکال» هستند.

 

31namasetareh.jpg

 

سایر عوامل فیلم عبارتند از:

سرمایه گذار: محمد حسین کریمیان. مدیر فیلم‌برداری: معین رضا مطلبی. تدوین: اشکان مهری. طراح صحنه: علیرضا حسینی. طراح لباس: محمد مهری. طراحی و ترکیب صدا: عرفان ابراهیمی. صدابردار: علی عدالت دوست. طراح گریم:حامد تهرانی. دستیار اول و برنامه ریز: آیدا طبیانیان . مدیر تولید: حدیث کریمیان، موسیقی متن: نادر کوهستانی، عکس: علیرضا پرتو

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید