جمعه, 25 مهر 1399 12:39

هیات داوران جشنواره ویژه «کن» 2020 اعلام شد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
هیات داوران جشنواره ویژه «کن» 2020 اعلام شد هیات داوران جشنواره ویژه «کن» 2020 اعلام شد

سی و یک نما - هیات داوران جشنواره ویژه سه روزه کن ۲۰۲۰ که در ماه اکتبر برگزار می شود، اعلام شدند.

به گزارش سی و یک نما به نقل از اسکرین دیلی، بنا بر اعلام جشنواره کن امسال که با شرایط کرونا برگزار می شود، کلیر برگر یکی از کارگردانان فیلم «پارتی گرل» که سال ۲۰۱۴ جایزه دوربین طلایی جشنواره کن را برد به همراه، دیمین بونارد بازیگر فرانسوی فیلم «بینوایان»، رشید بوشارپ کارگردان فرانسوی الجزایری تبار سازنده فیلم «روزهای افتخار»، چارلز گیلبرت تهیه کننده فرانسوی فیلم «اسب وحشی»، دیا کولومبگاشویلی کارگردان گرجستانی فیلم «آغاز» و سلین سالت بازیگر ۴۰ ساله فرانسوی اعضای هیات داوران فستیوال امسال را تشکیل می دهند.

در این اتتفاق ویژه سه روزه سینمایی، نخستین فیلم کولومبگاشویلی یکی از اعضای هیات داوران فستیوال با نام «شروع» هم به روی پرده می رود.

در این دوره جشنواره چهار فیلم بلند از آثار بخش مسابقه جشنواره که پیشتر اعلام شده بود به نمایش در می آید با این حال این هیات داوران که روز گذشته معرفی شدند برای داوری فیلم های بخش سینه فونداسیون و فیلم های کوتاه جشنواره انتخاب شده اند.

در بخش فیلم های کوتاه امسال جشنواره ۱۱ فیلم برای دریافت جایزه نخل طلایی و در بخش سینه فونداسیون نیز ۱۷ فیلم برای دریافت سه جایزه اصلی به رقابت می پردازند.

رویداد نمادین جشنواره «کن» امسال بین روزهای ۲۷ تا ۲۹ اکتبر به مدت سه روز برگزار می شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید