یکشنبه, 02 آذر 1399 11:19

واکین فینیکس در یک فیلم سورئال ترسناک از «آری استر» بازی می‌کند

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
واکین فینیکس در یک فیلم سورئال ترسناک از «آری استر» بازی می‌کند واکین فینیکس در یک فیلم سورئال ترسناک از «آری استر» بازی می‌کند

سی و یک نما - واکین فینیکس که با بازی در فیلم «جوکر» خوش درخشید، اینبار در یک فیلم سورئال ترسناک ظاهر می شود. این فیلم را آری استر کارگردان فیلمهای «موروثی» و «میدسامر» کارگردانی خواهد کرد.

 به گزارش سی و یک نما به نقل از ددلاین، واکین فینیکس در حال مذاکره برای بازی در یک فیلم سورئال ترسناک به کارگردانی آری استر خالق فیلم های «موروثی» و «میدسامر» است.

آری استر با ساخت فیلم های «موروثی» و «میدسامر» موفقیت های بزرگی هم در گیشه فروش و هم در نزد منتقدان پیدا کرد. به صورتی که مارتین اسکورسیزی لب به تحسین وی باز کرد و درباره استر گفت: این کارگردان جوان، سینما را به طور شفافی می شناسد.

بعد از این موفقیت ها، آری استر اینبار قرار است به سراغ یک فلیم سورئال ترسناک به نام «بو می ترسد» برود، و هم اکنون در حال مذاکره با واکین فینیکس برای بازی در نقش اصلی این فیلم است.

فیلم «بُو می‌ترسد» به کارگردانی آری استر و با بازی احتمالی واکین فینیکس، درباره مردی به نام «بو» است که با مادرش رابطه پرتنشی را دارد که برمی‌گردد به اینکه بو هرگز ندانسته که پدرش کیست. در این بین، او با تهدیدات فراطبیعی مختلفی روبرو می‌شود. رسانه‌ها می‌گویند که برخی از این تهدیدات در فیلم نمایش داده خواهند شد و از جمله ایده‌های باورنکردنی فیلم‌های استر خواهند بود.

فینیکس بعد از بازی در فیلم جوکر پیشنهادهای زیادی را داشت که یکی از آن‌ها بازی در فیلم «توشه» به کارگردانی ریدلی اسکات است که درباره ناپلئون ساخته خواهد شد و در صورتی که فینیکس این پروژه را قبول کند باید بعد از بازی در فیلم اسکات در این پروژه حاضر شود.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید