چهارشنبه, 15 فروردين 1403 15:34

"پادشاهی سیاره میمون‌ها" طولانی‌ترین فیلم این مجموعه است

نوشته شده توسط سی و یک نما
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
"پادشاهی سیاره میمون‌ها" طولانی‌ترین فیلم این مجموعه است "پادشاهی سیاره میمون‌ها" طولانی‌ترین فیلم این مجموعه است سی و یک نما

سی و یک نما - "پادشاهی سیاره میمون‌ها" (Kingdom of the Planet of the Apes) با مدت زمان 2 ساعت و 25 دقیقه طولانی‌ترین فیلم تاریخ فرنچایز «سیاره میمون‌ها» است. ایی فیلم در تاریخ 10 می در سینماها اکران می‌شود.

آنتونی دیالساندرو از ددلاین گزارش داده که "پادشاهی سیاره میمون‌ها" (Kingdom of the Planet of the Apes) با 54 تا 61 میلیون دلار در افتتاحیه آخر هفته اکران می‌شود.

برای مقایسه، «طلوع سیاره میمون‌ها» در سال 2011 با 54.8 میلیون دلار افتتاح شد، «سپیده دم سیاره میمون‌ها» در سال 2014 بهترین امتیاز را به 72.6 میلیون دلار داشت، در حالی که «جنگ برای سیاره میمون‌ها» در سال 2017 با قیمت 54.8 میلیون دلار و با افتتاحیه داخلی 56.2 میلیون دلاری به فروش رسید.

در همین حال، شبکه ای ام سی افزوده که "پادشاهی سیاره میمون‌ها" یک ماجرای طولانی خواهد بود. مدت زمان نمایش 145 دقیقه (2 ساعت و 25 دقیقه) است که آن را طولانی‌ترین فیلم تاریخ فرنچایز «میمون‌ها» می‌کند.

چند ماه پیش، جف اسنایدر گزارش داده بود که «پادشاهی» آزمایشی در بربنک، کالیفرنیا نمایش داده شد و اجماع کلی خوب نبود:

     دیزنی اخیراً یک نمایش آزمایشی از میمون‌ها داشت و منابعم به من گفتند که فیلم خیلی ضعیفی است.

مت ریوز کار تحسین برانگیزی در کارگردانی «جنگ برای سیاره میمون‌ها» انجام داد و غیبت او در اینجا مطمئنا احساس خواهد شد. مت ریوز با وس بال جایگزین شده که شهرت او به خاطر کارگردانی سه گانه «دونده هزارتو» است. با توجه به سابقه وس بال، اطلاعاتی که اسنایدر درباره فیلم داده احتمالا درست نیست.

داستان فیلم "پادشاهی سیاره میمون‌ها" سال‌ها بعد از وقایع «جنگ برای سیاره میمون‌ها» اتفاق می‌افتد، بسیاری از قبیله‌های میمون‌ها در واحه‌ای که سزار آنها را به آنجا هدایت کرده مستقر شده‌اند، در حالی که انسان‌ها به یک «دوره وحشی» بازگشته‌اند. میمون‌ها با کمک آموزه‌های سزار سایر قبایل را در جستجوی آخرین آثار فناوری مخفی انسانی به بردگی می‌گیرند. همچنین یک داستان فرعی نیز درباره میمون دیگری در فیلم هست که برای دستیابی به آزادی در کنار یک دختر انسان سفری را آغاز می‌کند.

دیروز استودیو قرن بیستم و دیزنی تریلر جدیدی از «پادشاهی سیاره میمون‌ها» منتشر کردند. بازیگران این فیلم شامل ویلیام اچ میسی، اوون تیگ، فریا آلن، پیتر میکون، اکا درویل، دیچن لاچمن و کوین دورانند هستند.

فیلم اکشن و علمی-تخیلی آمریکایی «پادشاهی سیاره میمون‌ها» به کارگردانی وس بال بر اساس فیلمنامه‌ای از جاش فریدمن، ریک یافا و آماندا سیلور و پاتریک آیسون است که توسط جو هارتویک جونیور، یافا، سیلور و جیسون تهیه شده ‌است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید