دوشنبه, 28 شهریور 1401 14:38

پنجاهمین و آخرین فیلم وودی آلن با بازی ایزابل هوپر ساخته می‌شود

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
پنجاهمین و آخرین فیلم وودی آلن با بازی ایزابل هوپر ساخته می‌شود پنجاهمین و آخرین فیلم وودی آلن با بازی ایزابل هوپر ساخته می‌شود

سی و یک نما – تا چند هفته دیگر وودی آلن آخرین و پنجاهمین فیلمش را در پاریس فیلمبرداری خواهد کرد. خبری از بازیگران این فیلم در دست نیست، ولی به احتمال زیاد ایزابل هوپر یکی از آنهاست.

ما مطلقاً نمی دانیم چه بازیگری بخشی از بازیگران فرانسوی فیلم جدید وودی آلن خواهد بود. با این حال، یک رسانه فرانسوی گزارش داده که اگرچه اکثر بازیگران استخدام شده مخفی نگه داشته شده اند، اما شایعه شده که ایزابل هوپر در فیلم جدید وودی آلن با نام  "WASP 22" بازی خواهد کرد.

آنها همچنین آورده اند که بودجه این فیلم ۱۰ میلیون دلار خواهد بود و این پروژه به سال ۲۰۲۰ برمی گردد و متأسفانه به دلیل همه گیری کووید-۱۹ به تعویق افتاده است.

هوپر بارها اعلام کرده است که می خواهد با آلن کار کند. در سال ۲۰۱۷، هوپر تمایلش را برای همکاری با این فیلمساز در مصاحبه ای ابراز کرد.

«زمان زیادی باقی نمانده است. او دیگر جوان نیست. من او را خوب می شناسم. شما به یک زمینه خاص نیاز دارید. شنیده ام که او به زودی در فرانسه فیلم می سازد. علاوه بر این، او بسیاری از آنها را انجام می دهد. صادقانه بگویم، برای او چه هزینه ای دارد که با من یکی بسازد؟ این واقعا یک معامله بزرگ نیست. او نمی داند چه چیزی را از دست داده است.»

در سال ۲۰۱۹، او عصبانیت خود را از واکنش آمریکا علیه آلن ابراز کرد و به "خشونت آمیز" و با نفرتی "بیش از حد" نسبت به آلن اشاره کرد و افزود: "چه کسی دوست ندارد با وودی آلن فیلمی بسازد؟"

همچنین احتمال دارد ویتوریو استورارو، فیلمبردار برجسته ایتالیایی و برنده سه جایزه اسکار بهترین فیلمبرداری نیز به پروژه آلن بپیوندد. او تقریباً ۱۰ سال است که رابطه کاری پرباری با آلن دارد. زمانی که استورارو شروع به همکاری با آلن کرد، فیلم های آلن کاملاً زیبا به نظر می رسید.

وودی آلن در تازه‌ترین مصاحبه خود اعلام کرده که پس از پایان پروژه "WASP 22"، از فیلمسازی فاصله خواهد گرفت تا بتواند بر روی نویسندگی تمرکز کند. آلن گفته است: «برنامه من چنین است که از کارگردانی فاصله بگیرم تا بتوانم زمان بیشتری را برای نویسندگی صرف نمایم. من دیگر مانند سابق از فیلم‌سازی لذت نمی‌برم. با این حال قصد دارم تا آخرین پروژه خود را به اتمام برسانم و ببینم که چه احساسی در من شکل می‌گیرد.»

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید