چهارشنبه, 17 شهریور 1400 12:58

پوسترهای رسمی فیلم «زودباش زودباش» منتشر شد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
پوسترهای رسمی فیلم «زودباش زودباش» منتشر شد پوسترهای رسمی فیلم «زودباش زودباش» منتشر شد

سی و یک نما – پوسترهای رسمی فیلم «زودباش زودباش» (C'mon C'mon) با بازی واکین فینیکس و کارگردانی مایک مایلز منتشر شد. تریلر این فیلم، امروز منتشر خواهد شد.

فینیکس در این فیلم در نقش روزنامه‌نگار رادیویی ظاهر شده که ضمن فعالیت در رشته خود وظیفه نگهداری خواهرزاده خود را نیز بر عهده دارد. نقش خواهرزاده فینیکس در این فیلم را وودی نورمن بازی می‌کند و در تصویر جدید منتشر شده این دو در کنار هم دیده می‌شوند.

گفته می‌شود وودی نورمن یکی از بهترین نقش‌آفرینی‌های چند سال اخیر را در رده سنی نوجوان ایفا کرده است.

درام «زود باش زود باش» اولین نقش‌آفرینی فینیکس پس از فیلم تحسین شده «جوکر» است. به گواه بسیاری از منتقدان، واکین فینیکس بهترین نقش‌آفرینی کارنامه‌اش را در فیلم «جوکر» به نمایش گذاشته و برای این فیلم ۲۳ کیلوگرم وزن هم کم کرده بود و انتشار این تصویر نشان می‌دهد او به وزن عادی خود برگشته است.

واکین فینیکس با فیلم «بچه‌ها حرف نمی‌زنن/ Kids Don’t Tell» محصول سال ۱۹۸۵ وارد سینما شد، ولی اولین فیلمی که توجه همه را به او جلب کرد «به خاطرش مردن/ To Die For» ساخته گاس ون سنت بود. فیلمی که سکوی پرتاب فینیکس شد و مسیرش را برای حضور در پروژه‌های بزرگتر و مطرح‌تر هموار کرد. فینیکس سال ۲۰۲۰ برای بازی در نقش آرتور فلک فیلم «جوکر» جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد را از آن خود کرد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید