دوشنبه, 13 بهمن 1399 11:32

چیزهای کوچک (Little Things)، فیلم جدید دنزل واشنگتن و رامی مالک پیشتاز باکس آفیس

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
چیزهای کوچک (Little Things)، فیلم جدید دنزل واشنگتن و رامی مالک پیشتاز باکس آفیس چیزهای کوچک (Little Things)، فیلم جدید دنزل واشنگتن و رامی مالک پیشتاز باکس آفیس

سی و یک نما - چیزهای کوچک (Little Things)، یک تریلر جنایی با بازی دنزل واشنگتن و رامی ملک است که در رده نخست جدول باکس آفیس هفتگی قرار گرفت.

 به گزارش سی و یک نما به نقل از ورایتی، چیزهای کوچک (Little Things)، یک تریلر جنایی با بازی دنزل واشنگتن و رامی ملک با فروش 4.8 میلیون دلار در رتبه اول باکس آفیس آمریکا قرار گرفت. این فیلم به صورت همزمان در دسترس مشترکان سرویس استریم اچ‌بی‌او مکس قرار گرفته است.

عوامل این شبکه اعلام نکرده اند که چه تعداد بیننده این فیلم را دیده اند. برادران وارنر و سرویس استریم اچ‌بی‌او مکس فقط گفته اند که این فیلم بلافاصله بعد از نمایش در رتبه اول پخش قرار گرفته است. حالا با چه معیاری این آمار را اعلام کرده اند معلوم نیست. 

«چیزهای کوچک» یکی از 17 فیلم برادران وارنر است که به طور همزمان در سینماها و سرویس استریم اچ‌بی‌او مکس به نمایش در می آید.

اندی فورسل مدیر عامل و مدیر کل پخش سرویس استریم اچ‌بی‌او مکس بیان کرده: "ما از نحوه عملکرد «چیزهای کوچک» برادران وارنر در سرویس استریم اچ‌بی‌او مکس هیجان زده ایم و این فیلم بعد از نمایش بلافاصله به رتبه یک رسید، در حال حاضر هم در همان رتبه باقی مانده است."

جان لی هنکاک "چیزهای کوچک" را کارگردانی کرده است. این فیلم داستان دو افسر پلیس است که در تلاش هستند تا یک قاتل زنجیره ای را دستگیر کنند.

the-little-things-denzel-washington-jared-leto.jpg

دنزل واشنگتن، رامی ملک، جرد لتو، کریس باوئر، مایکل هایت، تری کینی، ناتالی مورالز و گلن مورشاور از بازیگران فیلم چیزهای کوچک هستند.

فیلم چیزهای کوچک در تاریخ 29 ژانویه 2021 (10 بهمن) در سینماهای ایالات متحده، برای اولین‌بار به نمایش درآمده است. تا به این لحظه این اثر دلهره‌آور امتیاز 55 را از بین 40 نقد فیلم و سریال که در سایت متاکریتیک قرار گرفته، به‌دست آورده است.

نگارش فیلمنامه این اثر برعهده خود جان لی هنکاک بوده است. تهیه کننده این فیلم هم بر عهده جان لی هنکاک و مارک جانسون بوده است.

در خارج از آمریکا، جایی که سرویس استریم اچ‌بی‌او مکس هنوز در دسترس نیست، «چیزهای کوچک» با فروش 2.8 میلیون دلار در 18 کشور هفته اول پخش خود را آغاز کرده است. این فیلم اکشن دارای درجه R در روسیه فروش 1.1 میلیون دلار داشته و در عربستان سعودی هم با فروش 871 هزار دلار قوی ترین نمایش را داشته است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید