سه شنبه, 11 مرداد 1401 14:47

کارگردان فیلم اسکاری «انگل» فیلمبرداری فیلم جدیدش را شروع کرد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کارگردان فیلم اسکاری «انگل» فیلمبرداری فیلم جدیدش را شروع کرد کارگردان فیلم اسکاری «انگل» فیلمبرداری فیلم جدیدش را شروع کرد

سی و یک نما – فیلمبرداری «میکی 7» (Mickey7) به کارگردانی بونگ جون هو در بریتانیا شروع شد.

اواخر سال پیش گزارش شده بود که بونگ جون هو در حال برنامه ریزی برای فیلم بعدی اش است و تیلدا سوینتون قرار است در آن بازی کند.

یک ماه بعد، ورایتی رسماً ساخت فیلم بعدی بونگ را تایید کرد که طبق خبرها، رابرت پتینسون نیز در آن بازی خواهد کرد و اقتباسی از رمان آینده ادوارد اشتون، "میکی 7" خواهد بود.

بعد در خبرها اعلام شد که تولید "میکی 7" قرار است در بریتانیا آغاز شود و ماه های آگوست تا دسامبر برای فیلمبرداری رزرو شده است. این پنج ماه برای بونگ فرصت مناسبی است تا فیلمش را برای جشنواره فیلم کن 23 آماده کند.

اکنون، به صورت رسمی تایید شده است که تولید فیلم «میکی ۷» بونگ آغاز شده است. خلاصه داستان رسمی رمانی که فیلم از آن اقتباس خواهد شد به قرار زیر است:

این رمان روایتگر داستان «میکی 7» یک کارمند یک بار مصرف در یک سفر انسانی است که برای استعمار دنیای یخی نیفلهایم فرستاده شده است. هر زمان که مأموریتی بسیار خطرناک ـ حتی انتحاری ـ وجود دارد، خدمه به میکی روی می آورند. پس از هر مرگ، یک بدن جدید با حافظه دست نخورده بازسازی می شود. پس از شش مرگ، «میکی 7» شرایط قرارداد خود را درمی‌یابد و متوجه می‌شود چرا این تنها موقعیت استعماری بود که هیچکس حاضر به تصدی آن نبوده است.

بونگ پس از فیلم «انگل» که برنده جشنواره کن و اسکار شد، برای اولین بار فیلم «اوکجا» را در سال 2017 به زبان انگلیسی ساخت. این سومین همکاری بونگ و سوینتون پس از «برف شکن» و «اوکجا» است.

در همین حال، پتینسون کارنامه بازیگریش را با کارگردانان مؤلف رده اول پر می کند، او قبلاً با کراننبرگ، هرتزوگ، گری، برادران سافدی، دنیس، ایگرز و نولان کار کرده است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید