یکشنبه, 22 فروردين 1400 14:18

کلویی ژائو برای «سرزمین آواره‌ها» برنده جایزه انجمن کارگردانان آمریکا شد

نوشته شده توسط سی و یک نما
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کلویی ژائو برای «سرزمین آواره‌ها» برنده جایزه انجمن کارگردانان آمریکا شد کلویی ژائو برای «سرزمین آواره‌ها» برنده جایزه انجمن کارگردانان آمریکا شد خبر سی و یک نما

سی و یک نما - کلویی ژائو برای کارگردانی فیلم «سرزمین آواره ها» بالاترین جایزه هفتاد و سومین دوره انجمن کارگردانان آمریکا را دریافت کرد.

به گزارش سی و یک نما به نقل از ورایتی، کلویی ژائو با دریافت جایزه انجمن کارگردانان آمریکا به دومین زن تاریخ و اولین زن رنگین پوست تاریخ که این افتخار را کسب کرده، تبدیل شد. پیش از ژائو، کاترین بیگلو در سال ۲۰۰۹ اولین بار این جایزه را به عنوان یک زن دریافت کرده بود.

در این مراسم همه برگزیدگان جوایز انجمن کارگردانان در شاخه های مختلف از طریق پلتفرم زوم جایزه شان را پذیرفتند.

ژائو در هنگام پذیرفتن جایزه، کل نطق خود را به تمجید از دیگر نامزدها یعنی امرالد فنل، لی آیزاک چونگ، آرون سورکین و دیوید فینچر اخصاص داد.

وی امرالد فنل کارگردان «زن جوان نویدبخش» را برای کنترل قدرت خود تحسین کرد و از فیلم «میناری» لی آیزاک چانگ به عنوان فیلمی یاد کرد که بر وی تاثیر زیادی گذاشت. وی همچنین آرون سورکین را برای ساخت «دادگاه شیکاگو۷» و دیوید فینچر برای ساخت «منک» را نیز تحسین کرد.

در بخش بهترین کارگردان فیلم اول، داریوس ماردِر برای «آوای متال» به عنوان بهترین انتخاب شد.

مایکل دویک و گریگوری کرشاو در بخش مستند برای ساخت «صیادان ترافل» به عنوان بهترین کارگردان انتخاب شدند.

سوزانا فوگل نیز به عنوان کارگردان بهترین کمدی تلویزیونی برای «خدمه پرواز» انتخاب شد و لسلی لینکا گلتر جایزه بهترین درام تلویزیونی را برای فصل نهایی «هوملند» دریافت کرد.

اسکات فرانک در بخش فیلم تلویزیونی یا سریال کوتاه برای «گامبی وزیر» به عنوان بهترین کارگردان جایزه برد.

امی شاتس در بخش برنامه‌های کودکان برای ساخت «ما رویا هستیم» به عنوان برنده انتخاب شد و جوزف گوییدری در بخش برنامه رآلیتی تلویزیونی «فول بلام» جایزه دریافت کرد. در بخش شوهای شبانه نیز دان روی کینگ برای «ساتردی نایت لایو» به عنوان برنده انتخاب شد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید