شنبه, 29 بهمن 1401 17:00

بازگشت معلم قائمشهری به کار / از صدای مردم و حرکت شایسته باشگاه ورزشی نساجی مازندران تا واکنش امام جمعه شهر

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
بازگشت معلم قائمشهری به کار / از صدای مردم و حرکت شایسته باشگاه ورزشی نساجی مازندران تا امام جمعه شهر بازگشت معلم قائمشهری به کار / از صدای مردم و حرکت شایسته باشگاه ورزشی نساجی مازندران تا امام جمعه شهر

سی و یک نما - روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران اعلام کرد: باشگاه نساجی در راستای وظایف و مسئولیت‌های اجتماعی، سرکار خانم صفرزاده، آموزگار قائمشهری که اخیراً به دلایلی مورد بی‌مهری قرار گرفته را به استخدام باشگاه در می‌آورد تا از توانایی او در امور فرهنگی بهره ببرد.

در روزهای اخیر ویدیویی از معلم یکی از مدارس غیرانتفاعی مقطع ابتدایی شهرستان قائم‌شهر در فضای مجازی منتشر شده است که در آن موسیقی با عنوان "گنگستر شهر آمل" در کلاس درس پخش می‌ شود و دانش آموزان با خواننده این آهنگ همخوانی می‌کنند.

چند روز قبل، مدیرکل آموزش و پرورش استان مازندران گفته بود معلمی که دانش آموزان در کلاس او یک ترانه غیر مجاز  را همخوانی کرده اند اخراج می شود.

این واکنش با انتقادات وسیعی در سطح جامعه مواجه شده است.

از سوی دیگر وزیر آموزش و پرورش در این باره گفت: در اولین جلسه شورای نظارت بر مراکز و مدارس غیردولتی، موضوع معلم قائمشهری بررسی و تصمیم‌گیری خواهد شد.

وی در رابطه با موضوع تخلف معلم قائمشهری گفت: برای مدارس غیردولتی و مراکز غیردولتی یک شورایی به نام شورای نظارت بر مراکز و مدارس غیردولتی داریم که در این شورا در این باره تصمیم گیری خواهد شد و در اولین جلسه شورا در رابطه با موضوع معلم قائمشهری تصمیم گیری خواهیم کرد و این موضوع بررسی خواهد شد.

پس از انتشار فیلم پخش ویدیویی از همخوانی موسیقی «گنگستر آمل» در مدرسه ای در قائم‌شهر که در پی آن آموزش و پرورش صدف صفرزاده معلم آن کلاس را اخراج کرد، آیت الله علی معلمی امام جمعه قائمشهر ونماینده پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در نامه ای به آموزش و پرورش خواستار بخشش این معلم و بازگشت او به کلاس درس شد.

استاندار مازندران در پی تصمیم قطع‌ همکاری معلم قائمشهری که ناشی از پخش کلیپی کوتاه در فضای مجازی بود، گفت: پس از ارسال درخواست آیت‌الله‌معلمی، نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و همچنین ابراز ندامت معلم و عدم دقت به محتوای موسیقی از سوی ایشان، با بازگشت این معلم به کلاس درس در روز مبعث پیامبر رحمت، موافقت شد. ‎

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید