شنبه, 20 آبان 1402 14:29

نامزدهای جوایز گرمی ۲۰۲۴ معرفی شدند / تیلور سوئیفت رکوردار نامزدها

نوشته شده توسط سی و یک نما
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
نامزدهای جوایز گرمی معرفی شدند / تیلور سوئیفت رکوردار نامزدها نامزدهای جوایز گرمی معرفی شدند / تیلور سوئیفت رکوردار نامزدها سی و یک نما

سی و یک نما – نامزدهای جوایز گرمی امسال در حالی معرفی شدند که تیلور سوئیفت با هفت نامزدی پپیشتاز نامزدها است. این اولین بار است که یک ترانه‌سرا در هفت رشته ترانه سال جوایز گرمی نامزد می‌شود.

پیش از تیلور سوئیفت، کسانی مانند سر پل مکارتنی و لایتل ریچی با شش نامزدی در جوایز گرمی حضور داشتند ولی تا اکنون کسی موفق نشده بود هفت نامزدی به دست بیاورد.

در این دوره جوایز انتخاب ترانه سال گرمی، تیلور سوئیفت در کنار چهره‌ها و خوانندگانی مانند الیویا روردیگو و مایلی سایرس و  SZA موفق شده نامزد بهترین آلبوم سال نیز شود. لانا دل ری و دوا لیپا، بیلی آیلیش و جان باتیست نیز در رشته بهترین ترانه سال نامزد هستند.

نامزد شدن تیلور سوئیفت در بخش بهترین آلبوم سال (Midnights) او را تبدیل به خواننده‌ای می‌کند که شش بار تا کنون توانسته نامزد این رشته شود. در تاریخ جوایز گرمی او و  باربارا استرایسند  رکورددار هنرمندان زنی هستند که نامزد بهترین آلبوم سال گرمی شده‌اند.

در صورتی که تیلور سوئیفت در رشته بهترین آلبوم سال امسال برنده شود، تبدیل به اولین هنرمند زنی خواهد شد که تاکنون چهار بار جایزه گرمی بهترین آلبوم سال را تصاحب کرده است.

در رشته بهترین آلبوم سال هفت نامزد از هشت نامزد را زنان خواننده تشکیل می‌دهند که در نوع خود یک رکورد است. «باربی» ساخته گرتا گرویک در یازده رشته نامزد جایزه گرمی شده است. مریل استریپ در بخش بهترین کتاب صوتی نامزد گرمی شده و جان ویلیامز نامزد گرمی بهترین موسیقی متن است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید