یکشنبه, 09 خرداد 1400 11:48

جف بزوس در سالروز تاسیس آمازون از مدیرعاملی کناره می گیرد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
جف بزوس در سالروز تاسیس آمازون از مدیرعاملی کناره می گیرد جف بزوس در سالروز تاسیس آمازون از مدیرعاملی کناره می گیرد

سی و یک نما - جف بزوس، مدیر عامل آمازون، درست زمانی که آمازون تاسیس شده بود، در فردای روز استقلال کشور آمریکا یعنی روز ۵ جولای (۱۴ تیر) بعد از نزدیک به سه دهه از سمت خود کنار می رود.

به گزارش سی و یک نما به قنل از ورایتی، بزوس در سخنرانی سالانه سهامداران آمازون در روز چهارشنبه ۲۶ می خبر داد که روز ۵ جولای از مدیر عاملی آمازون کنار می رود و اندی جاسی مدیرعامل بخش سرویس های وب آمازون جانشین وی می شود.

آمازون پیش از این برنامه انتقال مدیریتش را اعلام کرده بود و البته بزوس چندان از بحث های مدیریتی این شرکت دور نخواهد شد، او نقش رییس اجرایی را در این کمپانی برعهده خواهد گرفت.

بزوس دلیل انتخاب روز ۵ جولای را برای کناره گیری از سمتش نیز اعلام کرد، او گفت: آن تاریخ را انتخاب کردیم چون برای ما احساسی است، روزی که آمازون را ایجاد کردیم دقیقا ۲۷ سال پیش بود.

این سرمایه دار بزرگ همچنین به سهام داران این اطمینان را داد که جانشینش از استانداردهای بالایی برخوردار است. او تاکید کرد، اندی جاسی نمی گذارد دنیای آمازون معمولی شود و انرژی لازم را برای زنده نگه داشتن کمپانی که موجب ویژه و خاص بودن آن می شود، دارد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید