شنبه, 26 خرداد 1403 15:08

حال سلین دیون رو به بهبودی است و برای بازگشت به لاس‌وگاس برنامه‌ریزی می‌کند

نوشته شده توسط سی و یک نما
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
حال سلین دیون رو به بهبودی است و برای بازگشت به لاس‌وگاس برنامه‌ریزی می‌کند حال سلین دیون رو به بهبودی است و برای بازگشت به لاس‌وگاس برنامه‌ریزی می‌کند سی و یک نما

سی و یک نما – سلین دیون در حال بهبودی است و از همین حالا برای اجرای یک برنامه‌ی جدید در لاس‌وگاس، شهر مورد علاقه‌اش، برنامه‌ریزی می‌کند. سلین دیون گفته است: "قبل از تشخیص بیماریم مجبور بودم آهنگ‌ها را روی صحنه تغییر دهم؛ حالا برای بازگشت به لاس‌وگاس برنامه‌ریزی می‌کنم."

این خواننده‌ی فرانسوی-کانادایی تنها مصاحبه‌‌اش را در بریتانیا با بی‌بی‌سی نیوز انجام داده است. او در این مصاحبه فاش کرد که چندین سال قبل از تشخیص سندرم ماهیچه‌ سفت (Stiff Person Syndrome) - یک اختلال عصبی که باعث اسپاسم عضلانی در سراسر بدن می‌شود - روی صحنه برای خواندن با مشکل مواجه بوده است. او اعتراف کرد که وقتی احساس ضعف می‌کرد، درخواست می‌کرد تا آهنگ‌های معروفش یک پرده پایین‌تر اجرا شوند.

دیون به بی‌بی‌سی نیوز گفت: "احساس عجیبی بود، مثل یک اسپاسم کوچک. صدایم مشکل داشت، مجبور بودم خودم را به زور وادار به خواندن کنم."

با وجود این سختی‌ها، این خواننده به خاطر اینکه تورهایش تا یک سال و نیم بعد رزرو شده بود، احساس فشار می‌کرد تا به کارش ادامه دهد و فکر می‌کرد نمی‌تواند آنها را کنسل کند.

سرانجام دیون در دسامبر ۲۰۲۲ با انتشار یک ویدیو در اینستاگرام، خبر ابتلا به این بیماری را با طرفداران پرشمارش خود در میان گذاشت.

اقامت سلین دیون در لاس‌وگاس ۱۶ سال به طول انجامید و بیش از ۶۸۰ میلیون دلار درآمدزایی داشت. حالا او می‌گوید به محض اینکه از نظر جسمی احساس آمادگی کند، قصد دارد به همان صحنه بازگردد. او به بی‌بی‌سی گفت: "روی صحنه خواهم رفت. نمی‌دانم دقیقاً چه زمانی، اما به من اعتماد کنید، با صدای بلند فریاد می‌زنم. نمی‌توانم صبر کنم."

سلین دیون داستان مبارزه‌اش برای بازگشت به سلامتی را در فیلم مستند «منم: سلین دیون» (‎I Am: Céline Dion) به اشتراک می‌گذارد که در تاریخ ۲۵ ژوئن (سه‌شنبه ۵ تیر) در آمازون پرایم ویدیو منتشر می‌شود. این مستند، به عنوان نامه‌ای عاشقانه برای طرفداران عمل می‌کند و تصویری خام و صادقانه از پشت صحنه مبارزه این فوق ستاره نمادین با یک بیماری، که زندگی‌ شخصی و حرفه‌ایش را تغییر داد، نشان می‌کند. هدف او علاوه بر اجرای دوباره، جمع‌آوری کمک مالی و افزایش آگاهی درباره بیماری‌ای است که او را درگیر کرده است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید