چهارشنبه, 18 آبان 1401 20:27

حسین انتظامی هم رد صلاحیت شد / صلاحیت‌های تعریف نشده

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
حسین انتظامی هم رد صلاحیت شد / صلاحیت‌های تعریف نشده حسین انتظامی هم رد صلاحیت شد / صلاحیت‌های تعریف نشده

سی و یک نما - حسین انتظامی قائم مقام وزیر پیشین ارشاد و معاونت مطبوعاتی سابق از رد صلاحیت خود برای شرکت در انتخابات نمایندۀ مدیران مسئول در «هیات نظارت بر مطبوعات» خبر داد.

به‌ گزارش باشگاه روزنامه‌نگاران جوان، جلسۀ تأیید صلاحیت نامزدهای این دوره از انتخابات،۱۷ آبان ماه در دفتر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

حسین انتظامی، سابق بر این هشت دوره نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات بود.

شرط شرکت در انتخابات نمایندۀ مدیران مسئول در «هیات نظارت بر مطبوعات» برای انتظامی این بود که باید از مسئولیت خود (مشاورت وزیر و دبیری کمیسیون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات) استعفا بدهد.

او با پذیرش این پیش‌شرط، استعفا می‌دهد.

انتظامی در ادامه‌ی این یادداشت با اشاره به اینکه استعفا از سمت فعلی‌اش گویا برای برگزارکنندگان انتخابات کافی نبوده است، به ماجرای رد صلاحیتش پس از این استعفا پرداخت و گفت: «برگ بعدی را رو و مرا ردّ صلاحیت کرده‌اند و حجت را هم بر من تمام. از بین قریب ۵۵٠ نامزد چند نفر معدود را رد کرده‌اند که به قول یکی از آقایان، بعدا گفته نشود فقط یک نفر بوده! امکان قانونی اعتراض هم نیست.»

حسین انتظامی متولد ۱۰ اردیبهشت ۱۳۴۶ درمشهد، از روزنامه‌نگاران، اساتید دانشگاه، رئیس سازمان سینمایی و سمعی، بصری؛ معاون اسبق مطبوعاتی وزارت ارشاد، مؤسس مؤسسه مطبوعاتی جام جم، رئیس سابق هیئت مدیره مؤسسه همشهری و مدیرمسئول سابق خبرآنلاین است.

عکس: زهرا اروجلو / سی و یک نما

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید