سه شنبه, 20 ارديبهشت 1401 15:44

رونمایی از جدیدترین آثار انتشارات کمیسیون ملی یونسکو- ایران در نمایشگاه کتاب

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
رونمایی از جدیدترین آثار انتشارات کمیسیون ملی یونسکو- ایران در نمایشگاه کتاب رونمایی از جدیدترین آثار انتشارات کمیسیون ملی یونسکو- ایران در نمایشگاه کتاب

سی و یک نما - کمیسیون ملی یونسکو-ایران با انتشارات جدید در سی و سومین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حضور خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی کمیسیون ملی یونسکو-ایران، این کمیسیون با بیش از نیم قرن سابقه انتشاراتی، دارای کتاب‌هایی منحصر به فرد در حوزه‌های مختلف کاری یونسکو است و این آثار شامل کتاب‌های نفیس در قالب ترجمه، تالیف و گردآوری در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

غرفه کمیسیون ملی یونسکو با هدایت کتابخانه و مرکز اسناد این کمیسیون که به تازگی در مجموعه جندی شاپور بازگشایی شده است آماده خدمت رسانی به محققان، دانشجویان و سایر مراجعه‌کنندگان نمایشگاه خواهد بود.

همچنین در این غرفه جدیدترین آثار منتشر شده از سوی انتشارات کمیسیون ملی یونسکو-ایران در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.

این غرفه در سی و سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در مصلی امام خمینی (ره) شبستان اصلی، طبقه فوقانی بخش ‌الملل آماده ارائه خدمات به علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی است.

همچنین نشست‌های علمی با محور کتاب، سواد و کتابخوانی از منظر یونسکو در روزهای نمایشگاه با حضور صاحبنظران این حوزه برگزار خواهد شد و در ادامه زمان برپایی این نشست‌ها و میهمانان به اطلاع علاقه‌مندان می‌رسد.

نمایشگاه کتاب از ساعت ۱۰ صبح تا هشت شب، از چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت تا شنبه ۳۱ اردیبهشت در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود، همچنین این رویداد در فضای مجازی به صورت ۲۴ ساعت در سامانه ketab.ir در این روزها فعال خواهد بود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید